Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én megyek falnak a...

Csak én megyek falnak a motivációs előadóktól?

Figyelt kérdés
Nekem annyira nem életszerű az egész. Emellett nagyon sok fiatalt is megfertőz, és olyan bölcseleti, életvezetési tanácsokat adnak tizenx évesen is, hogy hihetetlen. Testépítő 15 éves, mellette életvezető, coach, vállalkozó.. nem egynél látom

2020. szept. 5. 10:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves doktornő!

Ön is volt fiatal, ön is tett olyat, amitől jobban érezte magát.

2020. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy egészséges lelkületű, biztos háttérrel rendelkező, jó nevelést kapott, kiegyensúlyozott embernek nincs szüksége motivációs előadókra és hasonlókra. Ha szilárd értékrended van (ez adódhat jó nevelésből, sportsikerekből, vallásból vagy akármiből), akkor nem lesz szükséged arra, hogy más mondja meg a tutit. Sőt, ilyen szemmel nézve ezek a motivációs trénerek és coachok szánalmas, magamutogató bohócok, amiket mondanak, azok valójában bullshit közhelyek, valós tartalom és érték nélkül. Ebből következik, hogy akiknek ezekre van szükségük, eléggé szerencsétlen emberek lehetnek.


A társadalom betegségét mutatja, hogy az ilyen coachok népszerűek manapság. És igazából nem is ezekre az emberekre haragszom, mert ha valamire van igény, akkor mindig jönnek azok, akik meglovagolják ezt haszonszerzés céljából. Ha bullshit, üres frázisokat tartalmazó, közhelyes "valósítsd meg önmagad" könyveket, videókat veszi és fogyasztja a sok beteg lelkű idióta, mint a cukrot, akkor ezeket fogják termelni a motivációs "szakemberek".

2020. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem őket, annyira semmitmondó, közhelyes az egész
2020. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Túl közhelyesek
2020. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!