Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelennek tartjátok azt,...

Igénytelennek tartjátok azt, aki maximum 2-3 féle színű ruhát hord?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki csak feketét, fehéret, szürkét vesz fel.

Viszont ezek minőségi ruhák, és különböző szabásúak, tehát nem azt jelenti, hogy 1 darabot vesz fel egy héten többször.


Kinézik az ilyet az emberek, hogy na ez állandóan csak ebbe a színbe jár stb.?

Vagy ha igényes és tudja viselni akkor nem gáz?


Igen, rólam (is) szó van a kérdésben.


2020. szept. 5. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Én csak magamból tudok kiindulni. Én nem igénytelenségnek tartom ha ezt a 3 színt hordod csak, hanem szürkeségnek. Az igénytelenség nem a ruhák színében rejlik.
2020. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Én az én szememnek nagyon tetsző ez a fajta öltözkédés, magam is hasonlóan öltözködök. Nem tudom, hány éves vagy, de egy bizonyos életkor/státusz fölött már nem is érdemes máshogyan öltözködni, a sok hivalkodó szín, mintás ruhadarabok, logók, márkanevek infantillisen hatnak és nem feltétlen a megfelelő képet adják az illetről.

Még esetleg annyit javasolnék, ami nagyon fel tudja dobni a megjelenésed, mégis követi a letisztult vonalat, hogy szerezz be igazi denimkék színű farmert és öltönyt.

2020. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy. Én is csak max 3 színt hordok, a ruháim 99%-a fekete, van pár bordó és szürke de ennyi. Nem hiszem, hogy ettől lenne bárki igénytelen.
2020. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem. Nekem sincs sok színes ruhám, fehérben meg feketében érzem jól magam, ha valakinek ez igénytelenség, akkor egészségére.

Szerintem gázabbul néz ki az, ha valaki mindig úgy öltözködik, mint egy papagáj. De ez egyéni ízlés kérdése, szóval.

2020. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hulyeseg az igenytelenseg szot ilyen vonatkozasban hasznalni. Igenytelen, aki nem vasalja ki a nem elasztikus ruhadarabot pl.

Szamomra unalmas, de ertelmes ember kinez ezert valakit? Teljesen kokorszaki lenne.

2020. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mikor színes volt a hajam, szinte csak monokróm ruháim voltak (szürke-fekete). Akkor néztem volna ki csálén, ha minden színt magamra aggattam volna.
2020. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A változatlanság nem igénytelenséget jelent.

Attól meg a ruhája tiszta :)

2020. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
1es vagyok. Kíváncsi vagyok kinek nem volt hasznos a véleményem, mikor benne van a válasz a kérdésre. Sőt, utánam magyarból az összes válaszoló ugyanezt írta 🤣😁
2020. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves utolsó, szerintem azért pontoztak le (nem én), mert a szürkeséget eléggé negatív jelzőként értelmezték és magukra vették.

2020. szept. 5. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!