Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonság ez ,miért...

Milyen tulajdonság ez ,miért dobta bele a titanciba rose a gyémántot a vízbe??

Figyelt kérdés
Tehát miért dobta bel a vízbe a gyémántot és miért húzta a férfiakat gyémánt a titanicban van hisz egész végig nála volt miért nem mondta el rögtön??
2020. szept. 5. 16:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmentette Rose életét, ketten nem fértek rá a csónakra. Ha az idős néni, nem dobja a vízbe a nyakéket /oda veti, ahol Jack megfagyott/ (magamból indulok ki) akkor nem érzek együtt azzal az idős nénivel, aki Rose.
2020. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
jah az igaz megmentette de maugy ráfértek volna szerintem !! rose nagyon szerlemes volt és jac is rose ba
2020. szept. 5. 21:47
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráfértek volna, de így kerek a történet.
2020. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
jah ám jó film
2020. szept. 7. 17:44
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben még jobb. Egyedül nézted?
2020. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezzel a film arra akar rávilágítani, hogy hiába a drága ékkő, a gazdagság és a jólét, ha a szív máshoz húz (Jack). Véleményem szerint Jack után dobta Rose be a vízbe, mert ahogy elmesélte a történetet, felelevenedtek benne az érzések.
2020. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
hát ha töbször is megnéztem gyerekkorban sajnos sírtam is rajta
2020. szept. 7. 21:56
 18/19 anonim ***** válasza:

+ ezzel mintha felszabadult volna a hosszú évtizedeken át őrzött titkoktól. Mintha mázsás kövek estek volna le a szívéről. Azért ekkor szabadult meg a kőtől, mert ahogy a dal is szól My heart will go on, tehát a szívében őrzi azt akit igazán szeretett, ez az ékszer pedig már semmit nem jelentett neki.

Egyébként ez támasztja alá az is, amikor a képeket mutatják a végén, hogy megtanult lovagolni, meg nem is tudom miket még.. ezeket mind Jack miatt..

1 szó mint 100 szimbolikus jelentése van az ékszernek, mégpedig megkönnyebbülés (hiszen mostmár elmesélte az egészet), elengedés, megnyugvás.

2020. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
aha
2020. szept. 8. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!