Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy az emberek...

Hogy lehet, hogy az emberek még világjárvány idején sem tudnak a s*ggükön maradni?

Figyelt kérdés
Augusztus végén sokan voltak a Balatonnál (talán most is sokan vannak, nem tudom). Önként és dalolva kiteszik magukat és a családjukat a veszélynek, és még fizetnek is érte. Miért?

2020. szept. 7. 14:35
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
64%
Lehet meglepő amit írok, de az emberek többségének némileg nagyobb igénye van, mint otthon szobanövényeskedni.
2020. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
27%
8as sem fogja fel, hogy nem a média hisztit "hisszük el", azt senki nem tagadta eddig, hogy gáz, amennyire generálják! Hanem a saját tapasztalatainknak hiszünk és a tudományosan alátámasztott bizonyítékoknak, a tényeknek! Március óta nem néztem m1et, híradót alig. Ellenben több külföldi tudományos cikket is elolvastam és nem Cilikére alapozom az óvatosságot. Az csak hab a tortán, hogy saját családomból lett covidos, ismerős is van ápoló, nekik hiszek!
2020. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
16%

Nos, nem hiába L a neved, L, mint LÚZER. XD

Nem kell szobanövényeskedni, hisz ők értelmesebbek, mint te!

Ha mindenki betartaná a szabályokat 2 hónap alatt eltünne ez a vírus is, 2 hónap semmi az életből szobanövény állapotban, ha cserébe nem halnak meg a rokonaid, ismerőseid és hosszú életed lehet.

2020. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
59%

A seggemen maradtam egész márciusban és majdnem egész áprilisban, heti kétszer mentem ki boltba és ennyi, és mi értelme volt? Semmi. Azon kívül, hogy egy csomó vállalkozás és ember tönkrement, a vírus még mindig itt van. Meddig maradjak mégis a seggemen, elárulnád? Hány cég és ember menjen még tönkre, hány ember váljék munkanélkülivé, hogy te megnyugodhass?


Elegem lett, hogy alig bírtam már aludni, nem értettem, miért nincs étvágyam és miért vagyok letört. Nem vagyok hajlandó rettegni és bezárkózni. Nyáron jártam külföldön, hazai tavaknál és még egy buliban is. Gyógyszergyártó cégnek dolgozom, nekünk ingyen van a teszt, csináltam a nyáron négyet és mindegyik negatív lett!


Ha te rettegsz, maradj otthon te két hónapot, másokat meg hagyj élni.

2020. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
63%

15:15...Rossz hírem van, ez nem egy akciófilm, nem úgy működik egy ilyen fertőzés, hogy "bújjunk el mind és majd elmegy".


Eddig is korlátozva voltak az emberek, mégsem tűnt el a vírus 2 hónap alatt, sőt.


Az alapvető tevékenységek mint munka, bevásárlás, egészségügyi ellátás 90%-át amúgy sem tudod korlátozni mert bedől a gazdaság és éhen döglik mindenki.


Onnantól meg, hogy ezeket a kapukat nyitva hagyod édes mindegy mit teszel.

2020. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
20%

Na pont a 2 utolsó ostoba miatt fog ez a vírus velünk maradni, rossz a gondolkozásuk! Erősebb az önző ösztönük, a kényelmi szempontjaik, mint a társadalmi felelősségtudat.


Tavasszal azért sikerült visszaszorítani, mert hellyel-közzel mindenki betartotta a dolgokat, de most lázadtok, mert nem bírtok a seggeteken maradni...ezért halnak meg és betegednek le sokan. Ti felelősségetek!

2020. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
14-es, nem a munkába menésről van szó, hanem a nyaralásról és a FELESLEGES KOCKÁZATVÁLLALÁSról. Neked szerencséd volt. Másoknak nem biztos, hogy lesz.
2020. szept. 7. 15:40
 18/48 anonim ***** válasza:
54%
Megint csak az influenzát tudom felhozni példának,az sem tűnt el évtizedek óta hiába van ellene vakcina,a covid se fog eltüni és olyan sincs,hogy első meg második hullám meg mittudom én még hanydik hullám. Már májusban tudták,hogy szeptemberben lesz a második hullám,na ne röhögtesetek már. A covid is itt marad sőt itt van már nagyon régen,a hatvanas években azonosították,de nyilván már az előtt is itt volt még se halt ki az emberiség.
2020. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
64%
Az szerinted normális, hogy a diszkók, ahol maszk nélkül vannak az emberek és egymást nyalják falják nyitva vannak? Meg a koncertek, klubbok, kocsmák, éttermek tele tömve, de egy szerencsétlen 20 tagú egyetemi előadást viszont nem tartanak meg? Szerintem nagyon nincs rendben. Nincs logikája, ellenben a rengeteg komplikáció, az van a digitális oktatással.
2020. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
45%
16-os mit szoritotál vissza tavasszal? Nem is vol mit visszaszoritani.
2020. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!