Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy az emberek...

Hogy lehet, hogy az emberek még világjárvány idején sem tudnak a s*ggükön maradni?

Figyelt kérdés
Augusztus végén sokan voltak a Balatonnál (talán most is sokan vannak, nem tudom). Önként és dalolva kiteszik magukat és a családjukat a veszélynek, és még fizetnek is érte. Miért?

2020. szept. 7. 14:35
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

#19

Logikát ott ne keress, ahol az a különbség focimeccs és zenés rendezvény között, hogy a zenés rendezvényeken van alkoholfogyasztás, meccsen meg nincs. Csak akkor nem tudom, hogy a meccsekre hogyan kerül az a sok részeg drukker. Biztos csak képzelődik mindenki.

2020. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
17%

60as években volt már a covid-19??? Uristeen, vannak itt bajok.XD

Szörnyű nagy a sötétség, remélem ez a sok vírustagadó mind a lélegeztetőgépen fog hörögni hamarosan és visszasírják a szobanövény létet!

2020. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
56%

#22

Előbb tanulj meg idézni, mivel még azt sem tudsz.


Az 1960-as években regisztrálták az első koronavírusokat.

2020. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
18%

A 3-asnak abban igaza van, hogy más veszélyes dolgokat is korlátozhatnák, mint pl. az autózást. Nem tudom, világszerte hányan halnak meg közúti balesetben, talán tényleg 1.3 millióan, de most csak azért autókázzon a jónép, mert neki kényelmes, és közben a millió ember halála tök mindegy? Ha az autózást tiltanák be, és maradna a tömegközlekedés, már jobb lenne.

Ettől még a vírussal szemben is kellenek óvintézkedések, ezt teljesen támogatom, de más, emberéletre veszélyes dolgokat sem kellene figyelmen kívül hagyni. Autózás betiltása alap lenne. Millió ember a világon mégis millió ember, és már nem élnek, pedig élhetnének.

2020. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
70%

16-os, bennem is biztosan van akkor egy jó nagy adag "önző ösztön", mert én inkább megkockáztatom, hogy elkapom a vírust, mint hogy biztosan éhen haljak.

Nem tudom, te mit szólnál, ha megszűnne a munkád, mert mindenki otthonmaradt. Könnyű ám puffogtatni a maradjotthont, amíg nem a megélhetésed a tét.

2020. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%

Te nem tudsz értelmesen írni, nem útólag kell javítgatni a mondanivalód!;)

Bukta van!XD Jóisten gyere le!

2020. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
22%

25ös, képzeld én elvesztettem a munkám, a párom is alapbwren volt. De nem sírtam, nyafogtam, elfogadtam, hogy ez a szükséges rossz! Pedig hitelünk is van, de megoldottuk.

Menj csak akkor fertőzödj meg,de vigyázz nehogy a kórházi fagyasztóban köss ki.;)

2020. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
69%

"a nyaralásról és a FELESLEGES KOCKÁZATVÁLLALÁS" - a nyaralás, meg a szerinted felesleges kockázatvállalás az rengeteg másik ember és család és iparág megélhetése, a gazdaság egyik motorja.

Ki kéne húzni a fejedet a seggedből, és akkor nem hápognál, hogy jaj, maradjon mindenki a seggén, hanem látnád, hogy nem állhat meg az élet egy vírus miatt, mert koldusbotra jutni, meg éhenhalni sem kellemes ám.

2020. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
71%

24, szerinted egy 2 milliós városban lehetne tömegközlekedni pl. Budáról a városligetre? Most is tömve vannak a buszok, a metrók. Ez logikátlan. Ennyi erővel tiltsák be a fürdést is, hiszen hányan megfulladnak. Sőt, inni sem szabad, mert már volt precedens félrenyelésre.

Gratulálok!

2020. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
73%
Rendben, 27-es, te nagyon ügyes vagy! Attól még más szeretné megtartani a munkáját, és én sem azért teszem félre a pénzt, hogy feléljem. Ha neked így jó, vegetálj csak, mást meg hagyj élni!
2020. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!