Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha meghirde...

Miért van az, hogy ha meghirdetek valamit, ami ingyen elvihető, rengeteg ember ráír, hogy neki kell, de utána meg egyik sem reagál, és senki nem viszi el?

Figyelt kérdés

Max. annyit reagálnak, hogy vigyem el, de ezt nem tudom vállalni.

Tényleg annyira nagy elvárás, hogy az ingyen elvihető dologért cserébe jöjjön érte? Nem nagy dolgokról, nem bútorról van szó, ruhák, játékok, háztartási dolgok pl.


A másik meg, amit nem értek, hogy kell az illetőnek, ezek után napokig (!) nem válaszol, azután odaígérem másnak, erre előkerül az első, jól leolt, hogy az az övé, és amikor visszaírok, hogy jó, nyugi, nem adom másnak, de gyere érte, vidd el, akkor megint eltűnik,és nem reagál.

Tényleg igaz lenne, hogy aki az ingyen dolgokra rászorul, az ennyire igénytelen, buta, nem érti a szöveget, nem tud kommunikálni, a "kérem" "köszönöm" szavakat nem ismeri?


2020. szept. 8. 13:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Minek ugrik, ha nincs mivel elszállítani?

Másrészt tudok nem egy ilyet, hogy lett volna lehetőség, csak hát dolgozni kellett volna vele.

2020. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Nem nagy dolgokról, nem bútorról van szó, ruhák, játékok, háztartási dolgok pl."


Azt nem kerül sokba elszállítani, fizeted a jegyet a buszra :D

2020. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Sokszor csak le kellene sétálni érte. Egy városban lakunk, sőt, egy városnegyedben, na azt már végképp nem értem, miért nem ér rá lesétálni a ház elé. (én nem szoktam megadni se telefonszámot, se lakcímet, sőt a városon belül még elvinném egy nekem útba eső találkozási helyre, pl. Lidl, Spar stb. de annyira nem képesek, hogy leírják, kösz mégsem kell. Egyszerűbb nem reagálni.
2020. szept. 9. 14:42
 14/23 anonim ***** válasza:

13


Ha egy telszámot sem adsz meg, akkor a fene se indul el otthonról cuccodért, szakadjon rád mind;)

Miért?

Szerinted kimozdul valaki egy ismeretlentől üzenetre? Lehet egy buta kölyök szórakozik otthon unalmában ( alig használt mutter ingyen elvihető kb), aztán a vevő ott áll a sarkon, mint a jelzőlámpa...


Ha ennyire parás vagy, akkor vegyél egy sim kártyát ilyen célra, de ez már nevetséges, hogy a semmire vonuljon ki bárki soraid miatt...

2020. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14-es nekem valós a facebook profilom, normális profilképpel. Messengerben ugyanúgy fel lehet hívni, és megbeszélni a dolgokat, ha valakinek ez az igénye... nem látom szükségesnek, hogy vadidegennek megadjam a privát adataimat. Lakótelepet behatárolom, ahol átvehető. Aki jelentkezik, annak ezt megírom, illetve megkérdezem, hogy esetleg neki hol lenne jó, és mikor. Na, erre még sose érkezett válasz.
2020. szept. 10. 09:23
 16/23 anonim ***** válasza:

15


Ja, mint "Ricardónak"...

Dedós szinten kommunikálni...tök komolytalan kamu hirdetéstől mit vártál...


Amikor rendelsz valamit, többet is megadsz adataidból s még idegenebbeknek-többeknek, de ez ne is zavarjon...nevetséges...ne is csodálkozzál a történteken.

2020. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rikárdó, sem a fajtája. De ha annyira kamunak látják a profilt, akkor minek ugranak rá a hirdetésre? Csak kérdem.


Ja, és ezt a "dedós szinten kommunikálást" nem tudom, mire érted. Kifejtenéd bővebben? Én kinőttem már egy ideje a dedós szintből, de úgy látom, te még nem.

2020. szept. 10. 09:40
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Reménykednek, hátha normális az eladó...., de nem, ezért le van tojva.


A dedós ott kezdődik, hogy komolytalanul irkál közösségi oldalról, ami full kamu 99%-ban köztudottan.10-20 éves fényképek...sok bla bla...mese.

Másrészt az ilyenek szoktak lopott holmit is lepasszolni balekoknak...ezt ingyé adom, de van itt egy izé...kinek kell ez...

Te elindulnál egy autóért telszám nélkül leutazva 100km-t is, mert ír egy "subicka", hogy elvihető ingyen vagy fillérért..."gratulálok".


Nőttél te ki a fenét dedóból, gyerekebb vagy, mint egy alsós a suliban csak nehéz elfogadni, mert végre valaki hallgatás helyett "arcodba vágja".

2020. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18-as te normális vagy?

Egyszerűen képtelen vagyok lesüllyedni a szintedre. Nem értem, hogy jön ide az autó, meg a lopott holmi. Minek nézel te engem?

Szövegértés esetleg?


Egyébként meg ha már ezen a telefonszámon vagy kiakadva, a fizetős hirdetéseimnél intelligens emberek elkérik, akkor privátban megadom, de nem fogom kiírálni nyilvánosan, amikor másképp is lehet kommunikálni (annak aki tud írni olvasni)


És itt be is fejeztem, sértegess mást.

2020. szept. 10. 09:58
 20/23 anonim ***** válasza:

19

Te nem vagy az, ha még meglátni se vagy képes a problémát...

A példákat sem érted...kalitkalakók ilyenek...


Azt írtad NEM ADOD KI a telszámodat senkinek, most meg kiadod kérésre???

S nálam van a baj, nézz kérlek tükörbe mélyebben, mert van ám hiba sajnos.


Remélem többet nem hirdetsz meg semmit s senkinek, így itt se kell az igazsággal szembesülnöd, elég lesz hirdetéseidben;)

2020. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!