Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs kedvem már bulizni?

Miért nincs kedvem már bulizni?

Figyelt kérdés

Alapvetően az elmúlt néhány évben mindig szerettem bulizni és alig vártam őket. Még nyár közepén se hagytam volna ki egyet sem. Viszont már egy hónapja egyáltalán nem vonz.


Ugyanúgy ezt a rosszul hangzó kiélős időszakomat élem még ettől, tehát a világszemléletem semmit nem változott. A környezetemben sem történt semmilyen változás. Viszont a bulik most nem vonzanak egy ideje.


Vissza fog térni a kedvem? Vagy ez már így marad? Volt már valakinek ilyen?


21/F


2020. szept. 11. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem sosem vonzottak a bulik.

Inkább a családommal grilleztünk, stb...


Nemtudom hogy lesz-e megint kedved hozzá. Talán majd idővel ha anyira akarod


20/L

2020. szept. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lwhet, hogy csak kicsit besokalltál. Ettől még simán visszatérhet. Sőt, kor alapján vissza is fog nagy valószínűséggel :) hagyd kipihenni magad a bulik terén.

Az egyes hozzászólóval meg szívesen megismerkednék :D

2020. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem kimozdulni bulikba, de igazából az emberek elvették tőle a kedvemet és undorodok már tőle. 25/F vagyok, viszont bárhova elmegyek vagy 18 aluliak töltik ki a helyet, vagy a saját korosztályok akik mintha nem normálisak lennének, drog, tömérdek alkohol stb. Az egyik legjobb lány barátommal is imádtam lógni, vele tölteni az időt. De bizonyos események után, depresszióra rá, kicsit rászokott a drogokra. Úgy elvette a kedvemet az ilyen bulik, mivel láttam, ahogy szedi be az ecstasy-t és mintha megőrülne. Nem tudom, én is áttértem az első válaszoló módjára, grill, pár személyel szabadba inkább egy sörrel beszélgetni és bőven elég.
2020. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!