Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegetek van már Dancsó Péter...

Elegetek van már Dancsó Péter tartalmatlan tartalmú videóiból?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom ezt az embert. Sosem hittem volna hogy ez majd egyszer így lesz. Én már 2011 óta nézem a videóit, Szirmai Gergely és ő voltak a nagy kedvenceim. Szirmai maradt, plusz jött még pár kedvenc. Petit meg 2015 óta nem bírom nézni. Azóta kíváncsiságból néha rákattintok, de már nem szórakoztat sajnos. Most kb pár napja feltett egy videót a 14 éves kisfiúról. Tudom, hogy sokan támadják! Nem ezen akarok én is lovagolni. De valóban gusztustalan volt egy kisfiút kifikázni. Gondolhatta volna, hogy mivel influencer ezért sok embert fog a véleményével befolyásolni. Ha csak közvetetten is de szerepet vállalt abban, hogy ezt a kisfiút a kortársai széttépjék. Lehet, hogy nem így akarta, sőt biztos. Nem tartom egy rosszindulatú embernek. De jobban oda kellene figyelnie milyen tartalmat gyárt. Most gondoljatok bele indítok holnap egy YT csatornát. Elmondom ugyanazt mint a Dancsó, akkor megnézik kb 2-3an , aztán kész. Míg őt megnézik 400ezren. Mennyivel nagyobb a különbség. Másrészt én magam is tudom, milyen az ha az iskolában Bullying ér. Nagyon sokszor megvertek, csúfoltak, online bántalmaztak. Nem vagyok sem megmondó, sem semmi. Csak érdekelne, illetve foglalkoztat ez a kérdés.

2020. szept. 11. 08:21
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%

Már nem nézem, leíratkoztam és az értesítéset is kikapcsoltam a csatornájáról.

Nagyon elszaladt vele a ló, már nem tetszik amit csinál.

Ennyi, ettől nem háborgok, nem anyázok csak megvan róla a véleményem.

A 10-enévesek körében szerintem változatlan a népszerűsége. Ő arra ment rá. Nekik meg nem kell minőségi tartalmakat gyártani mert a szart is megeszik.

Ennyi.

2020. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem mi ez a nagy felháborodás most.
2020. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
85%

12#

A felháborodás arra vezethető vissza, hogy Dancsó a legutolsó videójában egy ártatlan gyereket szégyenített meg és az online bullying-et népszerűsítette.

2020. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
27%
Hát pedig az a gyerek valóban egy nyomorék
2020. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
11%

Húzzatok már kicsit a szánkón, ki az a "gyerek"? És az ominózus sértő videó!?

Egy linket valakitől pls. :)

2020. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
45%

Nem bírom a Dancsót, de érdekes módon Molnár Krisztián, vagy Vká Vlog mellett senki nem állt ki, amikor tömegével készültek róluk a paródiák... :D


Engem is idegesített az a gyerek. Nagyon. Kijavíttatom az állomáson a feliratot, de azért bontsuk el az állomást is... xd


Szerény véleményem szerint a gyerek anyjában lehetne annyi felelősségérzet, hogy nem engedi fontoskodni, kamera előtt szerepelni a fiát, mert még nekem is viszketett a kezem, hogy a monitoron keresztül adjak a fiúnak, mindezt úgy, hogy engem is megvertek egyszer-kétszer... Irritáló a gyerek, és a Dancsó is. Zsák a foltját.


Ja! Egyébként Dancsó videója szerintem inkább azért váltott ki népharagot, mert ez már a sokadik másokat kifigurázó videója volt.

2020. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
2020. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Értem. De most komolyan ha nem nézem meg a videóit, mi alapján mondhatok véleményt a tevékenységéről? Mi alapján fogom eldönteni, hogy érdemes- e nézni? Nem mondtam, hogy nem pörgetem át mondjuk. Ha meg nem nézem a videóit , akkor meg az van, hogy miért mondok róla bármit is ha nem nézem? Honnan tudhatom? Nem de? Itt az a lényeg, hogy ha valaki népszerű, és még ha jogos is a kritikád vele szemben, akkor sincs igazad. Azért nincs mert ő népszerű. De a népszerű az nem = jó is. Sajnos nem. Ha valaki nem nézi Szirmait azt elfogadom. De nem hinném, hogy szar lenne amit csinál. Ahogy Dancsó is jó minőségű videót csinál, úgy Szirmai is. Nekem Dancsó Péter videó a tartalmuk miatt nem ütik meg a szintet. Most nem tudom ez miért fáj egyeseknek. A kisfiú is azért lett szétszedve a komment szekcióban mert más mint a többiek. Miért fáj az másoknak, ha felmeri vállalni valaki önmagát? Ez is kis hazánk egyik sajátossága. Külföldön díjazták volna ezt a kisfiút. Itthon meg szétszedik. Nagyon sajnálom.
2020. szept. 11. 09:25
 19/43 anonim ***** válasza:
84%

Régen szerettem, mert jó és szórakoztató videói voltak.

Utána meguntam, mert értelmetlen videói voltak.

Mostanra meggyűlöltem mert szerintem kifejezetten kártékony amit képvisel.


Sokáig inkább csak nem érdekelt, nem kattintottam rá, de mára konkrétan zavar.

2020. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
23%

#17-es köszi. :) Ezt miért kellett törölni?

A srác egy valódi seqqfej.

Otthon anyuci és apuci tutira valami jogvédő aktivista .

Párszor szájba fogják vágni még, és annyi.

2020. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!