Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegetek van már Dancsó Péter...

Elegetek van már Dancsó Péter tartalmatlan tartalmú videóiból?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom ezt az embert. Sosem hittem volna hogy ez majd egyszer így lesz. Én már 2011 óta nézem a videóit, Szirmai Gergely és ő voltak a nagy kedvenceim. Szirmai maradt, plusz jött még pár kedvenc. Petit meg 2015 óta nem bírom nézni. Azóta kíváncsiságból néha rákattintok, de már nem szórakoztat sajnos. Most kb pár napja feltett egy videót a 14 éves kisfiúról. Tudom, hogy sokan támadják! Nem ezen akarok én is lovagolni. De valóban gusztustalan volt egy kisfiút kifikázni. Gondolhatta volna, hogy mivel influencer ezért sok embert fog a véleményével befolyásolni. Ha csak közvetetten is de szerepet vállalt abban, hogy ezt a kisfiút a kortársai széttépjék. Lehet, hogy nem így akarta, sőt biztos. Nem tartom egy rosszindulatú embernek. De jobban oda kellene figyelnie milyen tartalmat gyárt. Most gondoljatok bele indítok holnap egy YT csatornát. Elmondom ugyanazt mint a Dancsó, akkor megnézik kb 2-3an , aztán kész. Míg őt megnézik 400ezren. Mennyivel nagyobb a különbség. Másrészt én magam is tudom, milyen az ha az iskolában Bullying ér. Nagyon sokszor megvertek, csúfoltak, online bántalmaztak. Nem vagyok sem megmondó, sem semmi. Csak érdekelne, illetve foglalkoztat ez a kérdés.

2020. szept. 11. 08:21
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
30%

Full felesleges védeni a gyereket,és kritizálni Dancsót.

Mindkettő egy nagy paródia kb semmi értelme annak amit csinálnak.


Gondoljatok bele a kis srác helyesírási hiba miatt mit levágott :D

Még a saját anyja is kiröhögte...

Dancsó videói meg már az elejétől fogva yt szenny,csak az utóbbi 5-6 évben még nagyobbat süllyedt.


Itt is ugyanaz érvényesül mint más műfajokban Magyarországon...aki elsőként lemásolj a nyugati trendet, az lesz a legnézettebb-népszerűbb.


pl:gaming csatornák....

2020. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
72%
Itt nem arról van szó, hogy nézzük e vagy nem a Dancsó majomkodását. Az alapvető probléma az, hogy létezik, engedik, és folytatja, bánt vele másokat. És sajnos amíg van aki vevő rá, addig csinálni is fogja. Ha nézzük, ha nem.
2020. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
73%

Aki rendszeresen nézi (tök mind1 hogy szereti vagy sem) az ugyan olyan buta és primitív.

Ha nincs nézőközönség akkor abbahagyja a videózást.

Aki ezek tudatában is nézi,azon nem lehet segíteni :D


Közben megnéztem az adott videót,nincs benne semmi óriási bullying,jobban zavart Dancsó beszédstílusa mozgása stb.


A videó előtt is céltábla volt a gyerek az indexes videó és Dancsicska videója nem tett rá túl sokat.


Ha Magyarországon 10 millió ember összefogna akkor se lehetne végleg megszüntetni a YT létezését,sőt szerintem még a tartalmakat se lehetne korlátozni.


Melyik lenne jobb egy Kína szint ahol csak VPN-el lehet böngészni ilyesmit,vagy tovább megyek Észak korea ahol kvázi nincs internet ?!


El kell fogadni hogy léteznek ilyenek és használni kell a csatorna tiltás funkciót.

2020. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
89%
Feltöltötte a videóját. Idáig reménykedtem, hogy komolyan fog beszélni, aztán látom az indexképen, hogy neki és egy ázsiai csávonak tej lövel ki az orrából...
2020. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 mittudomen721 ***** válasza:
75%
Nem tudom nekem ez a dancso srac mindig is egy bohocnak tunt. Pontosabban annak tartottam. Most mar egy fokkal jobb de szamomra meg mindig az. Igazsag szerint kivancsi volnek azokra akiknek egy ilyen lofaszka bejon. Null megjelenes null tartalom. Na mindegy leszarom igazabol. Valaki kerdezte asszem hogy hasznalhatja fel egyaltalan a videot. Ha kritikaval illetsz valamit akkor hasznalhatod. Nem teljes egeszet ugyan... de felhasznalhatod. Persze azert osszetettebb meg nem mindegy hogy mi lesz a vegeredmeny. De ahogy nezem a youtubeon szinte mindent lehet. A google ugy tunik leszarja meg a sajat "szabalyait" is.
2020. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
79%

Régen más volt. Aki azt mondja, hogy a szakszerűen széria óta követi, az nem ismeri, honnan indult Dancsó.


Az ő esetében okos ember bohóckodik csak túljátsza a szerepét. Kár, hogy letörölte a kezdetekben készült videóit, mert akkor megértené mindenki, hogy egy szerepet játszik.


Bár nekem ez a szerep nem jön be, de el kell fogadnon, hogy 30 évesen nem én vagyok a célközönsége.


Amúgy Dancsó volt az egyik, akinek köszönhetően még régen kimásztam a depresszióból.

2020. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Én Puzsért se értem. Elfogadta azt, hogy Dancsó az új célközönségének behódolva meghazudtoltaagát a videóiban, de azt nem fogadja el, hogy a Youtube-nek behódolvaad mások véleményére és leszed egy videót, amit támadnak.
2020. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

36

Régen csak egy sima nerd volt.



"Amúgy Dancsó volt az egyik, akinek köszönhetően még régen kimásztam a depresszióból." - ezt komolyan írtad ?

2020. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
67%

Csúnya szavakat akartam írni, de ide nem lehet,

egy ürülék halom, ami körül zsizsegnek a legyek,


legjobb megoldás ha nem nézzük, ne legyünk legyek,


a botrányokkal csak népszerűséget és ismertséget akar gyűjteni,

sajna ilyen a mai világ az értéktelen silány szar a menő,


mondok egy példát

manapság sokan picsognak hogy elhíztak

de a mekiben zabálnak és nem sportolnak de egy normális ételt nem tudnak megfőzni ami egészséges, és lemenni kocogni ingyen lenne,

ennyi

2020. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a probléma ott van, hogy mi, akik a kezdetektől fogva követtük, felnőttünk.

Ő pedig nem nekünk gyárt már tartalmat, hanem gyakorlatilag a tíz éves gyerekek szintjén élvezhető, amit csinál.

Sok influencer csinálja ugyanezt. A kiskamaszok egész nap a neten lógnak és a szülők megvesznek minden szart nekik, amit az influencer a piacra dob.

Nehezen tudom elképzelni, hogy ugyanez menne, ha a legalább huszonéves és idősebb generációnak gyártanának tartalmat.. Mi nem fogunk rajongói találkozóra menni a tíz ezres feliratos pólónkban, amit a webshopjukról rendeltünk.

Jobban megéri gyerekeknek tartalmat gyártani. Szerintem aktívabbak is ezeken a platformokon, mint mi.

2020. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!