Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegetek van már Dancsó Péter...

Elegetek van már Dancsó Péter tartalmatlan tartalmú videóiból?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom ezt az embert. Sosem hittem volna hogy ez majd egyszer így lesz. Én már 2011 óta nézem a videóit, Szirmai Gergely és ő voltak a nagy kedvenceim. Szirmai maradt, plusz jött még pár kedvenc. Petit meg 2015 óta nem bírom nézni. Azóta kíváncsiságból néha rákattintok, de már nem szórakoztat sajnos. Most kb pár napja feltett egy videót a 14 éves kisfiúról. Tudom, hogy sokan támadják! Nem ezen akarok én is lovagolni. De valóban gusztustalan volt egy kisfiút kifikázni. Gondolhatta volna, hogy mivel influencer ezért sok embert fog a véleményével befolyásolni. Ha csak közvetetten is de szerepet vállalt abban, hogy ezt a kisfiút a kortársai széttépjék. Lehet, hogy nem így akarta, sőt biztos. Nem tartom egy rosszindulatú embernek. De jobban oda kellene figyelnie milyen tartalmat gyárt. Most gondoljatok bele indítok holnap egy YT csatornát. Elmondom ugyanazt mint a Dancsó, akkor megnézik kb 2-3an , aztán kész. Míg őt megnézik 400ezren. Mennyivel nagyobb a különbség. Másrészt én magam is tudom, milyen az ha az iskolában Bullying ér. Nagyon sokszor megvertek, csúfoltak, online bántalmaztak. Nem vagyok sem megmondó, sem semmi. Csak érdekelne, illetve foglalkoztat ez a kérdés.

2020. szept. 11. 08:21
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
43%

Ki az a "Dancsó"? Komolyan nem tudom. De látom nem is érdemes megtudni. Kihagyható bátran. Mi jót olvasol, kedves Kérdező? Én pl. most Plótinoszt, előtte Hegel ifjúkori írásait olvastam. Nagyon jók.

A könyvek a mi barátaink.

2020. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
69%

#20

Miért seqqfej aki kezdeményez dolgokat a településén? Kifejtenéd, kérlek?

2020. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
40%

#22-es, azért mert belőle lesz a mindenkit feljelentő besúgó. Ezt látja otthon, fel kell jelenteni, intézkedni kell.

Annyira látszik hogy szegénynek nincs élete és ebben teljesedik ki.

A szülei gondolom így nevelik, 14 évesen mindent és mindenkit fel kell jelenteni és "akkor jobb lesz".

Mondjuk a helységnév tábla tényleg borzasztóan vérciki a MÁV részéről.

De mit is várunk, a lakosság 90%-a nem tud helyesen leírni egy összetett mondatot.

A srác stílusa irritáló és tenyérbemászó.

Ő lesz az a "pasi" aki ha nem áll vele szóba egyetlen lány sem akkor feljelenti őket. :D

2020. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező!

Én 23 éves fiú vagyok és szoktam szeretem nézni Dancsó Peti tartalmait én is az áldozat típus voltam a suliban úgyhogy tudom nem egyszerű át élni az ilyesmit.

Szerintem Peti nem rosszindulatú ember nem akart szándékosan rosszat csak meggondolatlan volt nem gondolt a következményekre.

De azért szép dolog elismerem hogy ennyien ki álltak a srác mellett hogy ezt nem kellett volna Petinek csinálni.

2020. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
58%

Én 20 éve voltam ennyi idős, mint a videóban lévő fiatalember, de ezt a fontoskodó stílust már akkor is soknak éreztük.

Nem mondom, hogy szép dolog kifigurázni egy kvázi gyermeket, de megértem Dancsó indíttatását.


Amúgy régebben én is nézetem a videóit, de a mostaniakat nem szeretem. Leiratkoztam, nem is dobja fel a videóit a YouTube.

2020. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
29%

#22

És miért seggfej, aki akár poénkodva, akár csúnya szavakkal kifejti, hogy ez a gyerek egy fontoskodó senki?

2020. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a feljelentgetés helyett a fiú családja magába nézhetett volna. Ugyanis egy vadidegennek erről a fiúról ugyanaz a véleménye kb. mint Dancsónak a videóban. Rettenetesen irritáló, fontoskodó, tudálékos. Amik nem pozitív tulajdonságok. Így, hogy még interjú is készült vele, csak még ellenszenvesebb. Oké, rosszul volt írva, szóltak, kijavították. Számomra itt ért volna véget a történet, nem még nagy dobra verni, hogy ilyen milyen okos csávó vagyok. Nem hiszem el,hogy a környezetében lévő kortársai emiatt ha nem is a szemábe, de egymás között nem cikizik.
2020. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
30%

[link]


A gyerekről ez jut eszembe xD

2020. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
72%
Dancsót már megszoktam. Évek óta ilyen... Paul Street az új csalódás
2020. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
82%
Én már egy ideje nem szerettem amit csinál, már rég nem én vagyok a célközönsége, de azért néha bele-belenéztem ha szembejött velem egy-egy videója. De a szóban forgó videó után letiltottam a csatornát, alja, hányadék senki, aki egy gyereket megaláz és bánt, akkor is, ha az a gyerek tudálékos vagy idegesítő.
2020. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!