Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még én vagyok a rossz, hogy...

Még én vagyok a rossz, hogy nem akartam megfektetni a kolléganőnket?

Figyelt kérdés

Az elmúl néhány hónapban kialakult egy érdekes szituáció.


Egy iroda épületben, kis cégnél mindössze másfél tucat dolgozó, többségben 30-as, 40-es korosztály.


Alapból jó viszonyban vagyok mindenkivel. A női dolgozókkal is jól kijövök. Mivel már kapcsolatban voltam és igy érkeztem a céghez néhány puszta ártatlan flörtnél sosem volt több.


Aztán fél éve volt egy szakításom, és gondoltam tartok egy kis szünetet.



Néhány hónapja érkezett egy új hölgy. A férfi kollégák egyből körbe rajongták.

Tényleg nincs gond a külsejével, de egyszerűen nem az esetem. El is maradt a nyálcsorgatás az én részemről.


A lány elkezdett érdekelni felém. Eleinte kaptam kezdeményező jelzéseket felőlle, de mivel tényleg nem az esetem én nem viszonoztam a dolgot.


Amióta "leesett a tantusz" a hölgynél (csúnyán kifejezve én nem szeretném megdugni), szinte egy csettintésre mintha kicserélték volna. Tökre közömbös, távolság tartó lett.


Már a kollégák is megjegyezték, hogy "-mi az haragban vagy az xy-al, rossz a viszonyotok?" .

Most ha valaki jól néz ki és ellenkező nemű már rá is kell mászni vagy mi a fsz? Majdhogynem elvárja (ebben az esetben) a hölgy, hogy a tenyerén hordozza mindenki?


Mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel? Tényleg ennyire nehezen kezelik az emberek a visszautasítást?



2020. szept. 13. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Kamu, de ha igaz is lenne akkor balek vagy. Minden nőt meg kell dugni akit csak lehet.
2020. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Próbáld meg m
2020. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már miért is lenne kamu?

A férfiak miért ne utasíthatnának vissza egy nőt?


Alkalmi kapcsolatom már volt a szakítás óta, hosszabb dolgot pedig meg nem akarok. Nincs szükségem és nem is akarom, hogy egy nő amolyan hiánypótlás legyen a jelenlegi élethelyzetemben.


Ne vedd a szívedre kedves #1 -es, de ez egy tipikus suttyó, alpári hozzáállás. Tudod vannak olyanok akik nem csak egy újabb behúzható strigula ként gondolnak az ellenkező nemre...

2020. szept. 13. 13:27
 4/12 A kérdező kommentje:

A másik téma, kosaraztak már ki engem is. De nem dőlt össze a világ. Nem lettem egyből ellenséges vagy utálkozó... Elkell engedni a dolgot.

Ahogy észrevettem sajnos nem mindenki áll így hozzá.

2020. szept. 13. 13:33
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

"Tudod vannak olyanok akik nem csak egy újabb behúzható strigula ként gondolnak az ellenkező nemre"

Nahát! Vannak még normális férfiak a Földön?


A kérdésedre válaszolva, szerintem nem vesztettél semmit egy ilyen libával. Sajnos az én munkahelyemen is vannak ilyenek (pedig nálunk 20-tól 50-ig megtalálható minden korosztály), akik csak a szexért hülyítik a férfiakat, mert ettől úgy érzik, hogy elértek valamit. Rám is néztek így férfiak (nő vagyok), sőt volt aki konkrétan mondta is, hogy csak meg akar fektetni, majd mikor elutasítottam őket, még rám néztek úgy, mintha főbenjáró bűnt követtem volna el. Örülök, hogy vannak még olyanok, akik nem hiszik, hogy ez normális. Szóval nem, nem te vagy a rossz!

2020. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Attàl az egojànak egy pofont. Nehezen viseli :D
2020. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
*adtàl
2020. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

Rossz híremn van Bazsi.

Nincs se munkád, se a nők nem akarnak veled dugni. Rosszat álmodtál megint.

2020. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TR75 ***** válasza:
0%

"Tökre közömbös, távolság tartó lett." <--> "Nem lettem egyből ellenséges vagy utálkozó..."

Ha közömbös (= semleges), távolságtartó lett, az nem ellenséges vagy utálkozó. Te érezheted úgy, de nem.

2020. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus női hiszti olyantól, aki megszokta, hogy kicsit billegteti magát s sikerül kis terve, lesz egy kis pincsije.

Ha meg nem, akkor ez van, amit tapasztalsz.

Ne foglalkozz vele, maradj önmagad s legyen csak ő a duzzogó hisztérika;)


Amúgy, sokszor tapasztalni ezt akár tömegközlekedési járatokon is, hogy stíröl a csaj-nő s ha nem vagy vevő rá, akkor olyan fejet vág, mint egy plázapita üres hitelkártyával kezében az áruház előtt;))

2020. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!