Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érzel, amikor hazudsz?

Mit érzel, amikor hazudsz?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Félek, hogy kiderül
Dühös vagyok magamra és/vagy a körülményekre, amiért ezt teszem
Élvezem, hogy jól csinálom
Nincsenek érzéseim ezzel kapcsolatban
Nem hazudok
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ha hazudok azt okkal teszem.

Vagy azért mert meglepi lesz valami és muszáj, hogy később a másiknak örömet okozzak. Ezért semleges.


A másik meg mikor olyannak hazudok valamit aki teljesen hidegen hagy és emiatt nincs semmilyen érzésem az üggyel kapcsolatban. Pl csak az a cél hogy lekoptassam, de megbántani meg nem akarom, mert akkor tényleg rosszul érezném magam.



Kegyes hazugságokon kívűl más hazugságnak nem vagyok a híve.

2020. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha hazudok, akkor muszájból teszem, kényszer miatt kell tennem, nem hobbiból teszem, és nem a saját magam szórakoztatására. Olyankor ideges vagyok, mert félek, hogy kiderül, és mert ilyen helyzetet hozott az élet. Bár ritkán fordul ez elő, de sajnos voltam már olyan élethelyzetben, ahol kb az egész akkori életemet hazugsàgokkal kellett kitöltenem, hogy kapjak alamizsnàt, és hogy fent bírjak maradni a víz felszínén, ha nem tettem volna, szerintem éhen haltam volna sokszor szó szerint.
2020. szept. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Én is csak akkor hazudok, ha muszáj. Nem rettegek hogy kiderül, de kissé félek nehogy elszóljam magam az igazsággal kapcsolatban, hogy a hazugság által felvázolt "forgatókönyvhöz" tartsam magam. Például ha azt mondom hogy megyek aludni, ne kapcsoljon be 20 perc múlva "magától" a netem, vagy ha betegségre hivatkozva nem jelenek meg egy bizonyos helyen, ne tegyek ki képet insta/messenger napba hogy de jó a buli...
2020. szept. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Palik Laci lehelletét a tarkómon, ahogy teli torokból üvölti, hogy "ééés Sántakutya az élre tör!"
2020. szept. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!