Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vegyem rá a nőt, hogy...

Hogy vegyem rá a nőt, hogy kiadja a jogosítványom?

Figyelt kérdés

Ma voltam okmányirodában első jogosítványom kiállításáért, erre azt mondta, hogy érvénytelen az alkalmassági vizsgám és érvénytelen az elsősegély vizsgám. Mindkettő másolat amit a háziorvosomtól és a vöröskereszttől kaptam, anno anyám kidobta az eredetieket a kukába. Hiába hívtam fel ott a vöröskeresztet, adtam a telefont az okmányirodás nőhöz, aki próbálta meggyőzni, hogy érvényes, nem értem vele semmit.

Azt állítja, hogy nincs rajta a vizsgabiztos aláírása (ami igaz, de rá van írva, hogy másolat, ami érvényes az eredetivel). És elvileg valami fejléc pedig nincs meg az alkamasságimon. Amit nem értek, mert ilyet sosem láttam rajta, még az eredetin sem. Háziorvosom már nem az a háziorvos és jelenleg nincs háziorvosom így erre nem tudok rákérdezni. Ilyenkor mi a teendő? Kétségbe vagyok esve.



2020. szept. 14. 19:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Mondanod kellett volna hogy oké elég, hívja ide a felettesét. Az majd helyre teszi.
2020. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak ügyintéző, de a ló fsz tudja minek képzeli magát.
2020. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt most komolyan kérdezed ? Nincs aláírás a vizsgabiztostól rajta ? Mit vársz ? Még ha eredeti lenne azaz nem a másolat akkor se lenne érvényes sehogy se . Aláírás nélkül mégis hogy adták ki ? Szerintem ne telefonálgass hanem menj be oda ahol vizsgáztál . Ha benne van a rendszerben hogy márpedig te ott vizsgáztál és át is mentél rajta akkor kiállítanak egy új papírt .
2020. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer úgy is oda kell adniuk
2020. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy ilyenkor nem rá hagyni kell meg rávenni. Hanem követelni, hogy a felettesével akarsz beszélni. Így eltaposnak az életben kérdező. Légy kemény.
2020. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Ja rendben, akkor holnap visszamegyek és szerintem kihívom a felettesét. Már gondoltam arra, hogy felutazom a régi városomba 80 km-re hogy ott hátha kiadják.
2020. szept. 14. 20:02
 7/36 anonim ***** válasza:
3%
Én már régen felrúgdostam volna az ilyet a plafonig. Hát mit képzel ez magáról?!
2020. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
78%
Küldd be anyádat az okmányirodába, hogy intézze el, hiszen ő dobta ki az eredetit.
2020. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem ervenyes irattal mit varsz. Szerezd be ujra, az ugyintezo a dolgat vegzi.
2020. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
8%
Addig pofozd míg ki nem adja!
2020. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!