Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vegyem rá a nőt, hogy...

Hogy vegyem rá a nőt, hogy kiadja a jogosítványom?

Figyelt kérdés

Ma voltam okmányirodában első jogosítványom kiállításáért, erre azt mondta, hogy érvénytelen az alkalmassági vizsgám és érvénytelen az elsősegély vizsgám. Mindkettő másolat amit a háziorvosomtól és a vöröskereszttől kaptam, anno anyám kidobta az eredetieket a kukába. Hiába hívtam fel ott a vöröskeresztet, adtam a telefont az okmányirodás nőhöz, aki próbálta meggyőzni, hogy érvényes, nem értem vele semmit.

Azt állítja, hogy nincs rajta a vizsgabiztos aláírása (ami igaz, de rá van írva, hogy másolat, ami érvényes az eredetivel). És elvileg valami fejléc pedig nincs meg az alkamasságimon. Amit nem értek, mert ilyet sosem láttam rajta, még az eredetin sem. Háziorvosom már nem az a háziorvos és jelenleg nincs háziorvosom így erre nem tudok rákérdezni. Ilyenkor mi a teendő? Kétségbe vagyok esve.



2020. szept. 14. 19:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
86%
Jaj hát mit képzel magáról ez a rohadt utolsó g*ci némber, hogy betartja a szabályokat és a szarul kiállított, érvénytelen papírt nem fogadja el? Hihetetlen, hogy egyesek a munkájukat végzik, hívd a felettesét, sőt rugdosd is meg, attól biztos lesz jogsid. De most komolyan... Menj be oda, ahol vizsgáztál és kérd meg, hogy ők is végezzék a munkájukat és legközelebb ne adjanak ki neked olyan papírt, ami nincs aláírva...
2020. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Hát de nem tud aláírva kiállítani.
2020. szept. 14. 21:01
 23/36 anonim ***** válasza:
13%
Adnék a fogorvosának munkát, ne félj!
2020. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
És valami kevésbé agresszív megoldás? :D
2020. szept. 14. 21:46
 25/36 anonim ***** válasza:
8%
Ide is milyen hülyék írnak. Ha a Vöröskereszt azt mondja az úgy jó, akkor bizony jó. Csak egy megoldás van, követeled a felettesét.
2020. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
6%
Na ilyen hülye emberek elmennek ügyintézőnek meg is van a baj.
2020. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
13%
Addig verdesném a fejit az asztalba míg ki nem adja.
2020. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Az orvosi alkalmasságiról valamit még tudtok? Mert amikor iskolát váltottam, akkor ez még érvényesnek minősült...
2020. szept. 14. 22:18
 29/36 anonim ***** válasza:
82%
De kell hogy legyen háziorvos neked. Ha nincs akkor keresni kell és le adod a kártyát a TB és az lesz az orvos neked onnantól. Na az majd megmondja.
2020. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Orvosiból eredeti kell, nem fénymásolat. Az orvos, aki csinálta, ki tudja újra adni. Ha oda már nem tudsz visszamenni, másik orvoshoz mész, akkor pedig egy új vizsgálatot csinál az orvos 7200-ért.
2020. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!