Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik könyvet, könyveket...

Denielx kérdése:

Melyik könyvet, könyveket vegyem? (KRESZ)

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs sok időm, nyáron szeretném elkezdeni a jogosítványt, de addig is olvasgatnám a kérdéseket, feladatokat. Ti melyik könyveket ajánljátok?

A Kotra Károly könyvekről jókat hallottam.



2017. febr. 9. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kérdéseket, feladatokat kekk olvasgatni, azokkal a tudásodat tudod némileg ellenőrizni, ami akár be is csaphat.

Nem mindegy ugyanis, hogy a szabály ismeretében tudsz helyesen válaszolni, vagy csupán azért, mert az adott kérdést már sokadjára olvasod, és megjegyezted melyik a helyes válasz.

nem feltétlenül kell előre tanulni, de a lényeg, hogy a szabályok ismerete legyen az alap, és akkor nem gond a kérdésekre válaszolni.

A vizsgán 11ezres kérdés adatbázisból kombinálja össze a számítógép az 55 kérdéses tesztsort, nem lehet kifogás, hogy "olyan kérdések voltak, amelyeket ott láttam először".


Olyan könyvet keress tehát, amelyekben a szabályokat érthetően leírva, sok szemléltető ábrával kiegészítve tanulhatod, tanulmányozhatod. A tesztsorokat meg ne totózásra használd, azokat korlátozott számuknál fogva könnyen be lehet magolni, nem az a szintmérő, hogy tudod a feltett választ, hanem az, ha magadnak azt is meg tudod válaszolni, hogy miért az a helyes.

2017. febr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg te tudnál valamilyen könyvet ajánlani?
2017. febr. 9. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még augusztusban vizsgáztam kreszből, és úgy tudom "csak" 2ezer kérdés közül kapsz 55-t. Én tisztában voltan azért az alapokkal mielőtt elkezdtem a tanfolyamot utánajártam ennek-annak kérdezgettem ismerősöket a kresszel kapcsolatban. Én nem vettem könyvet viszont internetről letöltöttem azt a programot amiben benne volt az összes kérdés azokat töltögettem. Átfutottam az összes kérdést és nem csak betanultam a válaszokat hanem meg is értettem, ez a forgalmi részre igaz viszont a műszakit azt inkább megjegyeztem mert az bonyolultabb volt és hát mindent nem lehet megjegyezni, így végül 73/75 pontom lett a kreszből, elsőre meg lett.
2017. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 2015-ös Kotra interaktívval tanultam 2016 nyarán, plusz kaptunk E-titán 12órányi gyakorlót. Mi a könyvet is kaptuk a vizsgáig letétbe, tehát megvenni lehet nem éri meg, főleg hogy torrent oldalon fent van.

11ezerből 55kérdésnél a szabályt jobb tudni mert nálam is jött ismerős kérdés, de a legtöbb ismeretlen volt, 71/75 lett hála.

2017. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!