Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan vegyem rá a szüleim?

Hogyan vegyem rá a szüleim?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám megbeszélni(rávenni) a szüleimmel,hogy idén tegyem le autóra.Májusban töltöttem a 17-et és én nagyon szeretnék már jogosítványt,de ők azt mondják,hogy majd csak jövő nyáron csinálhatom meg. Vélemény? Azt mondják,hogy egy 17 éves lánynak nincs még szüksége jogsira,pedig olyan jó lenne.

2018. jún. 1. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy.

Mivel ők fizetik, így ők szabják a feltételeket.


Ha ez neked nem tetszik, akkor menj dolgozni és a saját pénzedből csináld meg.

2018. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

ismeretlenül is azt mondom, várj még egy évet(mást úgysem tudsz csinálni)


...vagy...elköltözöl egy gazdag pasihoz, aki vesz neked egy jogsit, autót, bármit..


ez egy vélemény akart lenni.

2018. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Autód van? Munkához kell?
2018. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell a szüleid engedélye, bemész egy autósiskolába, lerakod a pénzt. Ja, hogy pénz a szülőktől lenne? Akkor semmi beleszólásod.
2018. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem értem az embereket.... Ha nincs semmi értelmes,tartalmas mondanivalód akkor miért kommentálsz?Az oldalra írok általában HASZNOS és nem HASZONTALAN kommentekre kíváncsiak,gyerekes....
2018. jún. 1. 18:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor segítek, ne haragudj,

Így vedd rá:


"Anyaaaaaa légysziiii hadd csináljam meg idén a jogsit, eskü jótanuló leszeek légyszi légyszi légyszi"


Milyen választ vártál, őszintén?

17 éve eltartanak, nem elég ez neked?

2018. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Most komolyan, az itt válaszolók közül senki sem tette le a jogsit úgy, hogy a szülei támogatták?
2018. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Akkor pontozz le.

Ettől még tök jogos volt az összes válasz.


De most komolyan mit vársz? Módszereket, amivel zsarolhatod a szüleidet, hogy fizessék a jogsidat?

Fenyegetőzz öngyilkossággal, vagy ígérd meg, hogy jó kislány leszel.


Egyébként ennek semmi köze a közlekedés témakörhöz.

2018. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Most komolyan, az itt válaszolók közül senki sem tette le a jogsit úgy, hogy a szülei támogatták?"


De, special én is úgy raktam le. De a kérdés nem erről szólt, és nincs is baj azzal ha támogatják.


Azt a kérdés hogy hogyan lehet rávenni a szülőket hogy most azonnal fizessék ki neki a jogsit.


Az különbözik azért attól, ahogy én raktam le:

Elkezdtem 18 évesen magamtól a sulit, és amiket kaptam ballagásra, születésnapra, ilyesmikre pénzt azt is belefektettem. Nem zsaroltam őket, nem könyörögtem, nem írtam ki GYK-ra. Mellette diákmelóztam, amit te, kérdező is megtehetsz!

2018. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

#7: Képzeld el, hogy én 20 évesen tudtam csak megcsinálni a jogsimat, mert akkor lett rá elég pénzem ösztöndíjból és diákmunkából.


Valahogy mégis túléltem.


A kérdezőnek megígérték, hogy jövő nyáron megcsinálhatja, de az nem jó neki, mert ő már 17 évesen vezetni akar. Ez a szülőktől követelőzés az, amitől hányni tudnék.

Ez ugyanaz a kategória, mint amikor azon megy a hiszti, hogy miért csak egy szaros iphone 8-at kapott születésnapjára és nem iphone x-et.

2018. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!