Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ceremónia nélküli...

Minden ceremónia nélküli polgári házasságról anyakönyvvezető előtt nulla rokonnal? Vélemények?

Figyelt kérdés

Két fiatal, elmennek a polgári anyakönyvvezetőhöz, sima utcai ruhában és minden flancot mellőzve 10 perc alatt férj és feleség. Nincs flancos ruha nincs esküvő nincs virág nincsenek rokonok semmi sincs.

Farmer póló és kész.

Vélemények?


2020. szept. 15. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti így szeretnétek, csináljátok. Nincs ebben semmi rossz. De 2 tanú kell hozzá még.
2020. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2 tanú lehet hatósági tanú is.
2020. szept. 15. 09:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ti döntésetek, magánügy.
2020. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Magánügy. Ha ti egy kiöltözést már flancosnak találtok, akkor legyen így.

De. Mivel véleményt kértél, a magán véleményem az, hogy ÉN MAGAMNAK nem tudnék így házasságot kötni. Nekem az egy meghitt dolog, amire vágyok, mint nő és amit megünnepelünk a családunkkal. Az mindegy hogy 20 fővel vagy 120-al. Ha valami miatt fontos lenne gyors a papir, akkor menne az amit itt elmondtál, de azért kiöltöznénk hozzá és majd valamikor csinálnánk egy lagzit. Úgy gondolom hogy ha joba vagytok a családotokkal, ha nem, fogtok kapni ezért megszólásokat.


De mint mondtam, ha néktek így jó, nem vagytok többre, akkor legyen így.

2020. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó így, számomra az esküvő ilyen “mindent vagy semmit” buli, vagyis egy lightos ebéd a családdal, nekem halotti torra hasonlít. Az “oksoba” megoldott bulik, ahol csóró a pár de szeretnének lagzit, könnyen balul sülhetnek el, illetve sokszor gagyi, kínos is. Vagy ha a rokonságból többen nem bírják egymást, az kis létszámú esküvőnél jobban kiütközik. Így akkor vagy hívjunk boldog-boldogtalant és legyen rendes ünneplés, vagy ne legyen semmi. Persze mindenkinek az álláspontját tisztelem, és egyikkel sincs semmi gond, csak magánvélemény. Legyen ahogy ti szeretnétek :).
2020. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti így szeretnétek, miért ne? Sok boldogságot!
2020. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Otossel ertek egyet.

Nekünk ilyen kettanus nullaflanc eskuvonk volt. Egyikünk se vágyott mondjuk felhajtasra. De pénzünk se lett volna :)

2020. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, még azt kifelejtettem, hogy azért nem nagy valami felvenni egy hétköznapinál valamivel ünnepélyesebb ruhát, illetve én fényképet biztosan csináltatnék magunkról, akkor is, ha ketten vagyunk és csak a 2 tanú jön aláírni. Nem mennék férjhez farmerban akkor sem, ha nincs egy garasom se és nincs kit meghívnunk, vagy utálunk mindenkit :D.
2020. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne tukmáljátok rájuk az ünnepélyt, nyilván megvan az oka, hogy mért direkt így akarják. Pl. rokonság ellenzi, titokban megy az egész. Meg aztán nem biztos, hogy mindenki a 19. századi pingvinruhákat tartja "szebbnek", vagy szocifóbabb emberek pont annak örülnek, ha mindig minél kevesebb a közönség - ezt úgyse érti meg, aki nem ilyen. Hát ha rajtam múlna, én még magát a házasodást is elhagynám, nincs sok véleményem az olyan állam által osztogatott papírokról, aminek már a fennállásával sem értek egyet, nemhogy a papírjaival.


Egy a lényeg, hogy a házasuló királylány is pont ugyanígy gondolja, és akkor minden klappol. Másféle elgondolású leányzó pedig majd máshoz megy férjhez, azt jónapot, mindenkinek sok boldogságot!

2020. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Tukmálja a franc, kérdezett, válaszoltunk, ahogy te is megtetted, az első kioktató mondatod kivételével!

Egyébként 3-as voltam.

2020. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!