Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha úgy születik egy nőnek...

Ha úgy születik egy nőnek gyereke, hogy fogalma sincs kitől van, akkor kit írnak be apának?

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Senkit. Apa nélkül kerül be anyakönyvezésre. Kap levelet a gyámügytől hogy kívánja-e rendezni a gyermek családi jogállását, vagy se.
2019. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Akit az anya mond.
2019. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Képzelt apát írnak be.
2019. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Az anya vezetéknevét.
2019. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
# vezetéknevet nem lehet beírni apának... az volt a kérdés, az "apja neve" rovatba mit írnak, ez 3 éves korig maradhat üres, utána rendeztetik a gyerek családi jogállását és ha nincs apja, aki vállalná, akkor képzelt nevet írnak be.
2019. dec. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
A te vezeték nevedre kerül,apasági nyilatkozat és házassági anyakönyvi kivonat nélkül.Gondolom az apa neve ismeretlen.Mondjuk ha én nem tudnám ki az apa elsüllyednék!
2019. dec. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én sem tudom, hogy pontosan ki az apja, 2 lehetséges jelölt van, de az egyikről nem tudok semmit, a másik meg szakított, amikor kiderült, hogy babát várok. Ja, és ezekről nem én tehetek, szóval kedves utolsó, nem biztos, hogy a kérdező egy icipicit is hibás ebben a dologban, ha egyáltalán tényleg róla szól a kérdés, és nem elméleti.
2020. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Áruljátok már el, miért a leghülyébb válasz van felpontozva, mi az, hogy az anya vezetéknevét beírják apának? És akkor szerintetek hogy néz ki a gyerek anyakönyvi kivonata?

Név: Kovács Lucifer

Születési idő: 2019. 12. 06.

Anyja neve: Kovács Janka

Apja neve: Kovács

?

2020. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért, utolsó?


Nálunk pl megegyezik a férjem vezetékneve az enyémmel.

Még az anyakönyvvezető is megjegyezte a kórházban, hogy maguknál mindenki Kiss? Mondom igen.

Anyja neve Kiss..

Apja neve Kiss..

Gyerek neve Kiss...


Ilyen gyakran előfordul.

2020. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, és nem vagyunk rokonok :)
2020. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!