Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják hogy a szép...

Miért mondják hogy a szép nőknek könnyű?

Figyelt kérdés

Előre megjegyzem, objektíven tudom szemlélni a dolgot, hiszen nem vagyok akkora gyönyörűség hogy az általam leírt negatívumok vonatkozzanak rám, de nem is vagyok csúnya hogy irigységből, önmegnyugtatásból beszéljek.


Szóval ahogy észrevettem, a jó nők stigmatizálva vannak, csak mert szépek.

- Nem egy olyan kérdést látok itt hogy az instás csajok mind műk, meg tuti szilikonosak. Az eszébe sem jut senkinek hogy jó mell, segg természetes úton is lehet?

- Ha valaki szép, fiatal, akkor csak kőbuta lehet. "Miért kell a pasinak az a plázacica?" Azért mert lehet hogy nem plázacica, hanem intelligens nő, aki mellesleg gyönyörű.

- Ha egy alapból jó adottságú hölgy neadjisten még különösen dekoratív is (szoli, figyel a hajára, körmére, tetkója vagy pc-je van), akkor az már csak büdösk#va lehet, és hogy egy irigy, megkeseredett nő ismerősömet idézzem, az ilyenekre azt mondja hogy "ránézek és az jut eszembe hogy hány f#sz járt benne".

- Az ilyen lányok felé női részről irigység árad, valamint női és férfi részről is az, hogy csak használati tárgyak. "Na, ez is csak,arra jó"...

- Ha elérnek valami eredményt, azért biztos sokat térdeltek, nem véletlen lehet ilyen pozíciója egy ekkora cégnél, vagy ilyen jó autó a s€gg€ alatt. (Netán megdolgozott érte?!)

- És egyébként rengeteg felszínes pasi akarja őket kihasználni. Most nem a magamutogató ribizlikre gondolok, hanem a tényleg normális, szolid, de igazán jó nőkre. Bakancslistás tételek, skalpok, kangörcsoldók, de a legtöbb férfi meg sem akarja ismerni őket.


Ti is tapasztaljátok ezeket? Miért hiszi mindenki hogy a jó nőknek könnyű? Miért állunk így hozzájuk? Irigységgel, gyűlölettel, minden féle ok nélkül, csak mert ők többet kaptak fentről? Rengeteg ilyen lány van a baráti körömben, és mindnél ez van. Értékes emberek, szeretem imádom őket, és mégis ezt kapják...



2020. szept. 16. 09:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, de tényleg az a különösen igényes és dekoratív szerinted aki


szolizik (=20 évvel hamarabb fog ráncosodni és rákkeltő)


figyel a hajára (ez mit takar? festi, egyenesíti, göndöríti?)


körmére (géllak, műköröm alapelvárás?)


tetkója és piercingje van (mivan?) ?


Természetesen nem is lehet különösen szép egy nő, csak ha él ezekkel? Minél több mű dolog van rajta, annál szebb? Vicc..

2020. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%
A szép és okos nőknek valóban nem könnyű. Legfőképpen azért, mert - valljuk be - nagyon sok olyan nő létezik, akinek egyetlen érdekérvényesítő eszköze a szépség.
2020. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!