Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért mondják a férfiak a...

Miért mondják a férfiak a nőknek, hogy smink nélkül szebb vagy?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nemcsak engem érint, hanem sok más nőt is.

Vannak férfiak, pl. a férjem, akik szt mondják, hogy smink nélkül szebb vagyok. De hölgytársaim nyilván tanúsíthatják, hogy ők is kaptak már ilyen megjegyzést. Közben a valóság az, hogy egy jól elkészített, nem túlzó, előnyös smink kivétel nélkül mindenkit szebbé tesz, még a leggyönyörűbb nőt is. Akkor miért mondanak ilyet a férfiak? Én is egyértelműen szebb vagyok kisminkelve, bár tény, hogy anélkül is teljesen vállalhatóan nézek ki. Nem szoktam túlzásokba esni, de a férjemnek már egy kis szempillaspirál is "sok". Mi lehet ennek az oka?


2020. jún. 25. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Mert kevés nőt láttam életem során, aki sminkkel szebb lenne.
2020. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

"Közben a valóság az, hogy" az embereknek különböző az ízlése. van, akinek ez tetszik, van, akinek az. Te szebbnek találsz mindenkit sminkkel. Más meg nem.

Meg aztán az is igazság, hogy már a tudat is jobb, hogy egy természetes nővel vagyok. Jobban szeretem azt látni, aki ő maga valójában, és nem egy "álarcot".

2020. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azt megértem, hogy valaki nem akar egy "álarcos" nőt, én is el szoktam szörnyedni a sminkes videókon, amikor a csaj félóráig sminkeli magát, és utána kijelenti, hogy neki természetes a külseje...


De nem tartom "álarcnak" azt, ha pl. van egy pattanás és teszek rá korrektort, vagy kifestem a szempillámat, ami alapból szép hosszú, de eléggé világos, és a fele nem látszik, ha nem teszek rá spirált.


De az sem bűn szerintem, ha valaki csúnya és smink segítségével teszi magát szebbé, mégiscsak kellemesebb egy szépet nézni, mint egy csúnyát. nem? :)

2020. jún. 25. 20:14
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert a férfiak a természetes szépséget szeretik, akitől nem ijednek meg reggel az ágyban, amikor meglátják. :)
2020. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Egy férfi sem szeret make-up-ot csókolgatni....
2020. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak teljesen máshogy gondolkodnak, mint a nők.


Pl. egy nőnek tetszenek a hosszú műkarmok, meg a festett, kihúzott szemöldök, míg a pasik többségét taszítja az ilyesmi és jobban szereti azt, aki nem műnő, hanem igazi - feleségnek is ilyet választ, a műnőket max. megkúrja.

2020. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért mondják a párjuknak, feleségüknek, mert feleslegesnek tartják, hogy smink cuccokra költsenek. Nekik megfelel az is, ha smink nélkül mos és főz rájuk. Dugásra meg gyönyörködésre ott van a titkos szertő, az festheti magát vakolat vastagon, nem az uraság pénze megy rá. Na ennyi.
2020. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát az én párom is mindig ezt mondja, minek sminkelsz stb.., de mikor kifestem magam akkor meg egyből “olyan szép vagy”.

Szerintem tetszik neki, főleg ha a szememet festem ki, persze nem mondja, mert túl sok idő, rám kell várni és hasonlók :D (neki fél perc fél órának tűnik, így jobban szereti ha mindig menetkész vagyok a kis türelmetlen).

Amúgy azt észre vettem én is, hogy ha nem sminkelem magam huzamosabb ideig akkor természetesebbnek érzem magam, lehet, hogy a viselkedésem is az, csak én nem veszem észre és emiatt is preferálhatják jobban.

2020. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

De ez nem "álarc". Ennyi erővel a lábszőröm leszedése is álarc, mert nem természetesen lát.


Ha én vörösnek érzem magam, de barnának születtem, akkor a vörös lesz az, ami a személyiségemet tükrözi, a barna csak a DNS-em.


Egyébként én a natúrsmink híve vagyok (pl. Downton Abbey), nekem ne mondja egy férfi sem, hogy egy nyúzott arcú, karikásszemű nőt választana egy hamvas arcú, éber tekintetű nő helyett.

2020. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő smink szerintem nagyos is előnyös, a nem megfelelő meg nagyon előnytelen. Aki tud sminkelni rendesen az sminkeljen,

persze aki bohócot fest magából, az ne csodálkozzon ha megszólják.

Ha meg nem érdekli mások véleménye akkor meg tök mindegy.

2020. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!