Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt van, hogy sok ember...

Emiatt van, hogy sok ember nem kedvel engem?

Figyelt kérdés
Azonnal ugrok ha beszólnak, rögtön kiállok magamért. Nem félek beleállni a vitákba, valamint ha ok nélkül bunkóznak, azt sem tűröm el. Észrevettem, hogy nagyon megosztó személyiség vagyok, és vagy szeretnek az emberek, vagy ki nem állhatnak. Összességében sok barátom és haverom van, mert szociális típus vagyok, viszont tudom, hogy sokan nem kedvelnek (szépen szólva). Szerintetek a fent leírt tulajdonságom miatt?

2020. szept. 17. 01:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm #10, nagyon hasznos dolgokat írtál ide.:)
2020. szept. 18. 11:19
 12/14 Laylah ***** válasza:

Mindenki más, engem pl. nehezebb kihozni a sodromból úgy igazán, nem vagyok egy ideges típus. Nekem pl. az olyan forrófejű emberek, mint te, elsőre nem szoktak szimpatikusak lenni. Mert mire következtet az ember? Hogy elég egy rossz szó, és már mész is neki a másiknak ahelyett, hogy kulturált ember módjára intéznéd a dolgot.

Én azt javaslom, előbb számolj el mindig háromig, mielőtt kiereszted a hangod bárkivel szemben is. Nem attól leszel te az erősebb és nem attól lesz igazad, hogy 120 decibelen támadsz.

2020. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12 másodszorra írom, hogy nem szoktam ordibálni, de attól még beleállok a vitákba/megvédem magam, és számon kérem azt, aki a hátam mögött beszél ki. Ezt szerintem lehet normális hangerővel is. Nyilván nem mézes-mázas hangnemben fogom közölni, de nem is ordibálva.

Nekem meg a te típusú emberek nem szoktak szimpatikusak lenni se elsőre se később, akik előre ítélkeznek meg feltételezgetnek.

2020. szept. 22. 19:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a hirtelen kirohanókat. Másnap lehet megbánja és nem meri akkor se bevallani, ha tudja, hogy roszat mondott, nem volt igaza. próbálj meg kicsit lassítani és átgondoltan vitatkozni. Néha adj igazat, nyilvánosan, másoknak. Biztos van olyan, amikor egyetértesz velük.:-)
2020. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!