Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez, mitől van és hogy...

Mi ez, mitől van és hogy lehetek újra önmagam?

Figyelt kérdés

Tavasz óta nem dolgoztam a vírus miatt. Borzasztóan nehezen viseltem ezt az időszakot és el is kellett költöznöm onnan ahol éltem S most külön élünk a párommal.


Tudom hogy mindenki másnak is megvolt a maga gondja ebben az évben de én úgy érzem kikészültem teljesen.


Találtam munkát hamarosan kezdek (abban amit most tanulok levelezon). Tehát örülnöm kéne. De nem tudom mi van velem mert nem érzem az örömöt.


Talán a rengeteg csalódás az oka és az hogy már jó magam sem tudom merre haladjak (ezeknek köszönhetően) az életben vagy merre kéne.


Sok minden ami fontossá vált az életemben a célok a tervek amik voltak hirtelen nem is olyan fontosak már, eltűnt belőlem a lendület a motiváció az érzések.


Nem tudom mi ez? Más is van így? Vagy volt így ? Mit tudnék tenni?


Azt hittem ha végre lesz munkám az amit akartam akkor helyrebillenek hiszen csak ez hiányzik.. de valami nincs rendben.


A baj hogy sok barátom eltűnt mellőlem addig jó voltam míg menedzseltem őket úgymond.. most meg.. az az egyetlen aki maradt az is csak a saját gondjait mondja és egyáltalán nem foglalkozik velem. Benne is óriásit csalódtam.


Folyamatosan csak csalódom..


2020. szept. 17. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Elakadtál az életben, üresség érzet. Sok végzős diák/kezdő egyetemista esetében jelennek meg ezek a tünetek.

A barátok idővel eltűnnek, de természetes hogy így érzel, társas lények vagyunk.

Igazából, találd meg magad: Szabadidődben gondolkozz az életeden, sportolj, kapcsold ki az agyad és szedd össze mit szeretnél és ki is vagy. Ezt te magad tudod helyrebillenteni, vagy éppen magad miatt ragadhatsz ebben.

2020. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!