Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért nyernek ki...

A lányok miért nyernek ki szimpátiát, de a fiúk nem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ha egy lány (pl írja ki a netre) szomorú, ideges, egyedül érzi magát, egyből nyugtatják (nemcsak pasik), pozitív megerősítést kap stb.


Amíg egy pasi semmit sem, vagy (inkább a nőktől) lehordást kap. Ne nyafogjon, maradjon csöndbe stb.


Nekünk is vannak érzéseink, néha azért nekünk is kell néhány jó szó.


2020. szept. 17. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért váltanak ki, vagy miért nyernek el, de utóbbi inkább konkrét személy szimpátiájára vonatkozik.
2020. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Én ezt férfiként soha nem tapasztaltam velem szemben. Minden férfi-és nőismerősöm érző lényként ismer és fogad el, érző lény is vagyok.

Soha nem kaptam még lehordást, mert mondjuk kimutattam, hogy szomorú vagyok.

2020. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez max itt van így, a való világban nem. Max az ember eleve arra asszociál, hogy egy nő érzékenyebb, könnyebben elpityeredik stb, nem kell annyira "durván" bánni vele. Pedig ez nem a nemtől függ. Na mind1...általánosítás.
2020. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez bizony általánosítás.

Én 2 éve voltam egy nap lelkileg nagyon szarul a suliban. Nem mutattam ki, nem is volt célom de mivel a barátaim bőbeszédűnek és vidámnak ismernek így egyből megkaptam mindkét nemtől, hogy mi a baj mert látják, hogy szarul vagyok és normálisan beszéltek velem, nem úgy, hogy "jóvan az, biztos elment ennek a hülyének tegnap megint a mixe aztán azé ilyen, majd elmúlik".

2020. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hát nem sok érdemi választ kaptál, csak a szokásos mellébeszélő ökörségeket.


1, a nők előnyben vannak, mert bármelyik férfi megfektetné őket bármikor


2, egy férfinak "nem szabad" gyengének mutatkozni a legtöbb ember szemében. ha férfi vagy, "ne siránkozz, oldd meg" - sokan így gondolják

2020. szept. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5 És milyen jól gondolják.

Egy férfi attól férfi mert erős, ha lelkileg vagy fizikailag is fél lábbal már a sírban van ki kell tudni jönnie belőle bármennyire is nehéznek tűnik. Egy nőtől ezt nem várhatjuk el azért.


Ezt férfiként írom mielőtt valaki azzal támadna le, hogy egy magát nagyra tartó nő vagyok.

2020. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem gondolják jól.

A férfi is ember. Aztán nem csoda, hogy a férfi lesz előbb alkesz, drogfüggő, idegbeteg stb.


Elvárják, hogy folytsd magadba a feszkót.

2020. szept. 18. 12:51
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, hát na azért azt ne tagadjuk le, hogy a reggeli feles meg az esti bor az elengedhetetlen létszükség, de ettől függetlenül a világ legkiegyensúlyozottabb emberének érzem magam és minden férfinak ilyennek kellene lennie. Ez a normális egy férfitől.
2020. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az alkoholizmus férfias? Mert az vagy, gratula. Nem akarok ilyen lenni.
2020. szept. 18. 13:09
 10/15 anonim ***** válasza:

Ettől miért lennél alkoholista?

Ez a mennyiség még egészséges is.


Ha reggel, délben iszol egy kávét még ugyanúgy nem mondhatod magadra, hogy koffeinfüggő vagy, az alkohollal sincs ez másképp.

2020. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!