Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a munkaundort?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rest a munkámmal meg vagyok elégedve nemszoktam foglalkozni itthon a munkahelyemmel de ez az állandó kényszeres munkábamenet kihozta belőlem ezt a kérdést
2019. ápr. 25. 11:59
 1/4 anonim válasza:
Ha csak az adott helytől undorodsz, akkor munkahelyváltással, minden más esetben ott a Raiffeisen...
2019. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

1-es, LOL! X'D Ez tetszett.


Kérdező. Hát ja. Én is szeretek amúgy dolgozni, de 10 évemből csak 2,5 az, amit olyan helyen töltök, ahol emberileg is befogadva, jól érzem magam. Teljesen más. Az előző helyeimre úgy jártam be (néhány hónap után, mikor elmúlt az újdonság varázsa és már nem tanultam annyi újat napi szinten) ahogy írod. Undorral.

Ide? Minden nap úgy kelek fel, hogy na menjünk! Persze itt is vannak gondok és stresszes helyzetek dögivel, de azért rengeteget nevetünk és bohóckodunk is, miközben megy a munka szépen és rendesen (mert az mindig prioritás a minőséggel együtt - szerencsére itt nem csak nekem, hanem sokan másoknak is). Ide szeretek bejárni. Kicsit olyan, mintha hazamennék a hozzám hasonló bolondokhoz. Nem mellesleg a munkámat is élvezem.

Szóval szerintem keress egy számodra jobb helyet. Olyan munkát és olyan közösséget, ahol jól érzed magad. Na persze ez baromi nehéz. Nekem is szerintem csak oltári mázlim volt. Ha mást nem, legalább a munkád szeresd, az szerintem segítene és ha neked pl nincsenek beilleszkedési gondjaid (mint nekem), akkor a többivel nem lesz gond.

De ez csak az én tippem.

2019. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"elmúlt az újdonság varázsa és már nem tanultam annyi újat napi szinten"


ettől lenyűgözve kéne éreznie magát az embernek? nekem csak kötelező f*szság, egyáltalán nem tudom élvezni...


nekem is vannak beilleszkedési gondjaim, bár én nem is akarok beilleszkedni, barátságtalan, emberkerülő vagyok, nem szeretek beszélgetni se...

2021. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, mármint attól kellene lenyűgözve éreznie magát az embernek, hogy "na, ma is tanultam valami újat" ... én ezekre mindig csak egy irónikus "hurrá"-val reagáltam, egyáltalán nem hoz lázba
2021. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!