Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet a munkaundort...

Hogy lehet a munkaundort leküzdeni, hogy ne legyek alkoholista?

Figyelt kérdés
Mielőtt jön az hogy váltsak,egyenlőre nem tudok,mert ez a munka ebben a pillanatban még mindig jobban fizet,mint ha elmennék kereskedelembe,vagy bármit csinálnék ebben a városban.Tehát kb. minden kilőve ebből a szempontból.Össze-vissza dolgozom,hazajövök,meg kell innom 3-4 sört,attól kicsit nyugodt leszek,csinálok 1-2 dolgot,lefekszem,újra munka.Nem eszek egészséges ételeket,mert nincs rá pénzem,se gyümölcs se semmi,kezdek becsavarodni ettől az egésztől.Folyamatosan azon gondolkozom hogy lehetne ebből kitörni,de kezdek nagyon belefáradni.Mindenhez csak a pénz kellene.Nem járok sehova,semmi értelmeset se tudok csinálni,mert nincs rá pénzem ha kifizetem az albérletet,meg minden csekket.Hogyan lehet ebből kikeveredni ?
2018. jún. 8. 16:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz 37 éves vagyok,ami nem elhanyagolható tényező.
2018. jún. 8. 16:10
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez így hülyeség.


1. nem a pénz kell neked hogy változtass, de azért kell valamennyi, de anélkül is meg lehet oldani.


2. az a legnagyobb idiótaság a történetedben hogy te alkohollal lazítasz.


Hát má ne haragudj de ha neked az a lazítás hogy részegre iszod magad vagy majdnem, ezen nem kellene elgondokodni?


Inkább menj el fitness terembe vagy azt se, menj el valahova sétálni, oda, ahol nincs ismerős és csak sétálgatsz és nem csinálsz semmit.


Az idő meg eltelik, vagy jobb lesz, akkor jobb lesz, ha nem lesz jobb akkor annyi, de leaglább nem rontod tovább az életed.

2018. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom ha jön a sok csekk, és nincs pénzed befizetni akkor nem fizeted be, és megmondod hogy húzzanak el, mert neked nincs havi 1 millád csekkeket fizetni.


Vagy elhagyod a környéket, mert elviszi az összes pénzed.

2018. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A sör helyett válassz valami mást, ami lelazít. Biztosan van valami zene, amit szeretsz hallgatni, dugd a füledbe, és menj el futni.

Nekem is volt ilyen időszakom, albérlet, pénztelenség, szar munka, esténként megittam négy-öt üveg sört és egyedül a sötétben jól beb..sztam. Aztán ugyanígy elegem lett, mint neked, először csak elkezdtem otthon a kedvenc zenémre ugrálni, aztán később kimentem rohanni az utcára, aztán minden másnap rohantam. Nem kell hozzá pénz, csak szerezz egy olcsó futócipőt. Nagyon jót tud tenni, ha fizikailag alaposan kifáradsz.

2018. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kimennék külföldre,keresnék olyan munkát, amivel lehet túlórázni (pl. szórólapszórás úgy, hogy egyre több és több kört, körzetet vállalsz be, ahogy megjön a rutinod - helyismeret, stb.), összedariznék egy csomó pénzt, aztán mikor megvan annyi, amennyit szeretnék, utána megvenném, amire vágyom(nyaralás, ingatlan, műszaki cikk, stb.)



Elmennék nyaralni, világot látni,stb.,(ehhez persze már azért kell egy indulótőke, 0-val rohadt nehéz lesz) utána/vagy ott helyben közben (vannak erre világutazó példák, épp a tévében is láttam egy házaspárt így a minap) , akár közben keresnék munkát, mikor megint összejött annyi, hogy meg tudjak pattanni, akkor lelépnék.



Amúgy ez ilyen kalandoroknak való életforma,de jobb, mint az alkoholizmus, ami nem vezet sehova - esetleg a detoxba, rosszabb esetben pedig a temetőbe.

2018. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Nincs penzed gyümire, egeszseges kajára, de a 3-4 sörre igen.... hmmm...

Ebből már Te is rájöhetsz 37 evesen miert tartasz ott ahol.......

2018. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,ebbe bele lehet kötni,de kell némi alkohol az agyamba néha,hogy tudjak tovább menni,meg bejárni.És igen,ez a pénz elveszi mástól a keretet.
2018. jún. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!