Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szoktatok azo gondolkozni...

Nem szoktatok azo gondolkozni hogy például van a facebokon mi jár a fejedben kiírtok valmit aminek következménye lesz és az a mult ott marad??

Figyelt kérdés
ha például valmi meggondolatlant kiírok oda és az a mult igaz le lehet venni de valmi olyan dolgot ami befolyással van a jövőtökre vagy valmi ismerősötök lássa és akkor elkap utcán esetleg megver vagy valaki ?? mert othon nagy szájnak könnyű lenni eleve idővonal htással van a személysiégre igen ez döntésképtelenség melyik oldalon áltok???
2020. szept. 18. 07:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyogyszert szeded rendesen?
2020. szept. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
milyen gyóysgzert szerintem amikor nem szedtem jobb volt minden éjjeleken át fent voltam folyton euforia nem néztem tévét zenét halgattam szabadabnak éreztem magam rendesen végeztem önkielégítést és sovány voltam edztem !!
2020. szept. 18. 08:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt kell mondani másról a háta mögött vagy névtelenül az internetre, amit a szemébe is megmondanál.

Ennyi. Az interneten ez még egyszerűbb is, hiszen le kell írnod, el kell küldened, nagyon sok időd van átgondolni, hogy ki kell-e írnod az adott dolgot vagy sem.

2020. szept. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de például mi lesz a k=ovetkezménye mert egy szoval is vághatod az egész életed
2020. szept. 18. 08:03
 5/16 anonim ***** válasza:
De miért kellene oda kiírni bármit is? Minek?
2020. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
habár igaz de valmit alakít a személsiégen stb
2020. szept. 18. 08:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Megiscsak szedni kene a gyogyszert...
2020. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A meggondolatlan kiírásokról prédikál, aztán rögtön le is írja a maszturbációs szokásait. Oké.
2020. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
piha
2020. szept. 18. 08:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Én egy csomó baromságot írkáltam még tizenpár éve, amikor bejött a facebook, megosztottam egy csomó mémet, zenét stb, azóta csomót változtam és az ízlésem is változott, de nincs ott semmi olyan, amit szégyellhetnék. Nyilván soha nem tennék ki intim dolgot közösségi oldalra.
2020. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!