Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az élet vissza...

Szerintetek az élet vissza fizeti az embereknek a rossz dolgokat amiket másokkal tett ?

Figyelt kérdés
Méh középiskolában volt egy lány,aki szerelmes volt belém és ez miatt nagyon megbízott bennem.Én alapvetően elvoltam vele,de mivel lányok többen voltak és csak én meg egy másik srác voltunk fiúk az osztályban a többi lánnyal is igyekeztem jobban lenni.Ekkor elkövettem egy hibát,a lány nem szimpatizált a többiekkel és nekem elmondta róluk a véleményét amit én el is mondtam a háta mögött a többieknek.Ezek után szerintem tudjátok mi várt szegény lányra,szerintem ma se tudja hogy az én hülyeségem miatt kellet a sok megaláztatást elviselnie amitől annak idején kicsit össze is robbant,én nyíltan sose bántottam mint a többiek csak nevetem amikor piszkálták.Középsuli után mindenki ment a saját útjára,én szakmát tanultam majd később felöltöttem a kék egyenruhát.Egy nap kórházba volt elintézni valónk egy kollégával,és az egyik ajtón pont ő lépet ki.Köszönt mert megismert én lesütött szemmel vissza köszöntem neki.Mostanra viszont a jól megszokott életem széthullt.A túlóráim miatt a barátnőm elhagyott,barátaimat is régen láttam már.Rosszul nem élek az tény,de most kezdem úgy érezni hogy az élettől ezekkel a dolgokkal kapom vissza azt amit anno vele tettem.Ha nem mondom el akkor,nem bántották volna annyira,nem zárták volna rá az ajtót. Sose kértem tőle bocsánatot. Lehet hogy a dolgok hogy így alakultak mostanság ez a véletlen műve,de tény hogy akkor abban a pillanatban amikor ő lépet ki az ajtón a kórházban nagyon elszégyelltem magam hogy ő mosolyogva köszönt nekem annak az embernek aki miatt annak idején bántották.

2020. szept. 18. 18:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Igen vissza. Előbb vagy utóbb. Ez 100% (tapasztalat).
2020. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Nincs törvénybe foglalva hogy "visszafizeti az élet".


A jelenlegi és akkori dolgaid között nincs semmi összefüggés.

2020. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Én meg azt mondom, hogy nem.
2020. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Persze van.... ezt egy kobold súgta a fülembe aki unikornison lovagolt.
2020. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Girlll3 ***** válasza:
92%
Visszakapjuk, persze. De amit itt írsz. Logikátlan
2020. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Jól van ez így? ***** válasza:
85%
"És miért zuhanunk a mélybe? Hogy megtanuljunk kimászni belőle!"
2020. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki hibazik.ez az elettel jàr együtt.
2020. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon remélem....
2020. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem fizeti vissza. A tündérmesékben talán, de láthatod a világ jelenlegi működését: Rossz emberek élnek gondtalan életet úgy, hogy több generációnak az lesz a legnagyobb problémája, hogy mivel egye a kaviárt, és jó emberek élnek olyan nyomorságos körülmények közt, melyet senki nem kívánna még az ellenségének sem.
2020. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

A mai világban a rossz elnyeri a jutalmát, a jó pedig méltó büntetését.


Egyébként én ráírnák és bocsánatot kérnék tőle. Sose késő, ez egy szép gesztus és neki és neked is jól esne.

2020. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!