Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha nem...

Rossz ember vagyok, ha nem embereknek (gyerek alapítványok pl) adományozok pénzt, hanem állatoknak? 22/L

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2017. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, annak adományozol, akinek csak akarsz.
2017. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Nem csak gyerekeknek lehet, sőt nem csak élőlényeknek. Általában oda adományoznak az emberek, amihez kötődnek is valamilyen formában. (Nem érdekeltségben hanem érdekli őket az adott téma, stb).
2017. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
En sajat magamnak szoktam penzt adomanyozni, legtobbszor piara vagy cigire. Ha jobb ember akarsz lenni, te is adomanyozz nekem, hogy megtobbszor ihassam le magam 🙃
2017. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
100%

Nem. Add annak, aki neked fontosabb.

Engem is osztottak már párszor főleg idősebbek, hogy az állatmenhelynek mindig adok meg hogy az 1%-omat is nekik adom, bezzeg a szegény beteg gyermekek hidegen hagynak, én szívtelen...de tartom magam ahhoz, hogy mindenkinek a magánügye, hogy hova mit és mennyit admányoz, ha én úgy látom jónak, hogy az állatok fogják kapni, akkor ők kapják és senkinek semmi beleszólása nincsen.

2017. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Dehogy vagy rossz ember! Sőt!

Én például amióta az eszemet tudom, olyan alapítványokat támogatok, ahol tudom, hogy minden forintra nagy szükség van. Ezek rendszerint vidéki, kevésbé "népszerű" menhelyek (Nem egy NOÉ, REX stb..) Tudod, az emberek -ha segítségre van szükségük- meg tudnak szólalni. Az állatok nem. Egy embernek alanyi jogon jár a segítség. Az állatok pedig csak tőlünk függnek.

2017. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cristyna válasza:
egyáltalán nem én is így tennék...
2017. máj. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A pénzedért te dolgoztál meg, a te döntésed, hogy mire költöd, kinek adsz belőle. Ugyanígy gondolkodom, mint te, időnként megszólnak, de nehogy már a szomszédasszony vagy a kolléganőm döntse el, hogy kinek adok a pénzemből. Érdemes a közeledben lévő kisebb alapítványoknak adni, akiknek a munkáját ismered, vagy jobban nyomon tudod követni. Nagyon kiábrándító, amikor saját magadtól vonsz meg dolgokat, hogy másnak adhass, aztán kiderül, hogy nem is olyan tiszta az adott alapítvány.
2017. máj. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Adományozd akinek szeretnéd,én embereknek adományoznám , mert egy ember sokkal jobban tud szenvedni mint egy állat és ezt nem fizikailag gondolom, míg az állat ösztönlény az ember érző lény. Hallgass meg egy jó videót a témával kapcsolatban a címe : A hajléktalanság (Puzsér,Gödri)
2017. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!