Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miert engedte el...

Szerintetek miert engedte el az elso masszazsomat?

Figyelt kérdés

Az van hogy nagyon regen jartunk egymassal par honapot (gyerekszerelem) es ugy 7 ev utan, ujra felmerult bennunk hogy beszelgessunk, legalabb is bennem biztos, hisz sok ev eltelt es birtuk egymast. Ez igy is lett, karanten ota ismerkedtunk meg "ujra", vagyis kezdtunk el beszelgetni megint (allitolag mar mindketten el akartunk kezdeni ujra beszelgetni egymassal meg kibekulni ami anno tortent) es jol kijovunk, birjuk egymast, ugymond ahogy volt, de csak ilyen "barati", "ismerkedos" viszony.

Amugy leges legelso masszazsom volt, de jol elbeszelgettunk (a kovetkezo kliens meg kellett varjon is kicsit), sot elotte meg inkabb, hisz mondta hogy menjek hamarabb legalabb lesz idonk dumalni is, hat ez igy is volt.

A lenyeg hogy elengedte a tarifat es nem engedett semmit se hogy fizessek.

Nemtudom, gondolom ez igy szokott lenni eloszor ha elegge jo ismerosok vagytok, vagy csak kedvesseg, stb.? Kicsit elegge meglepett a szitu s ezert kerdezem a dolgokat. (en vagyok a fiu)



2020. szept. 18. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Korabban elhivtad màr vmire?

Lehrt ugy erezte tartozott neked

2020. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat egyszet hazavittem valahonnan, de epp utba esett, az ert volna ennyit?
2020. szept. 19. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokott olaan lenni, hogy az 1. szolgáltatás ingyenes.
2020. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kellemetlenül érintette volna, hogy pénzt kérjen tőled.
2020. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én masszőr vagyok a leírtak alapján és sem fogadtam volna el pénzt a masszázsért cserébe.
2020. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Masszőr vagyok és sokszor nem fogadok el pénzt régi ismerősöktől, haveroktól, vagy ha úgy érzem ezzel segítek a vendégemnek. Nekem ettől jobb napom lesz, nem mindig a pénz számít...
2020. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!