Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy valakive...

Mi az oka annak, hogy valakivel jóban vagy, de nem fogadja el a Facebook-jelölésed?

Figyelt kérdés
Tehát függőben hagyja, se nem törli, se nem igazol vissza. Elképzelhető, hogy csak érdekből esetleg illemből jópofizik élőben?

2020. szept. 19. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mondjuk az az ok, hogy nagyjából 3 éve felé sem nézek a Facebooknak, gőzöm sincs, hogy kik jelöltek be.


"Elképzelhető, hogy csak érdekből esetleg illemből jópofizik élőben?"

Minden elképzelhető.

2020. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy már nem használja a Facebookot.
2020. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat hagytam lógva mindig akikre nem voltam kíváncsi.
2020. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Minek a facebook?
2020. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető, hogy annyi jelölést kap, hogy csak simán figyelmen kívül hagyja. mondjuk az se mindegy milyen szinten vagytok jóban, pld. én is jóban vagyok a közeli boltosokkal, de egyik se ismerősöm facebookon... lehet, hogy ő is úgy van vele, azt igazolja vissza facebookon, akivel szorosan tartja a kapcsolatot és rendszeresen beszélnek, azokat pedig nem, akivel csak köszönő viszonyban vannak.
2020. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálam az volt hogy az adott személy párja nem engedi hogy az ismerőse legyek az illetőnek.Semmi olyan oka sincs csak haverok voltunk.Fél hogy a párja kiveri a balhét.Nő vagyok ő férfi.Már nem vagyunk haverok mert nekem ilyen haver ha jobban tetszik barát nem kell aki így hagyja magát.
2020. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Van még aki aktívan használja a facebookot és 50 év alatt van?
2020. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
#7 Magyarországon még mindig népszerű, tehát igen, fiatalok is használják. Az USA-ban pld már csak a boomerek.
2020. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. Ritkán lép fel facebookra.

2. Csak te érzed, hogy jóban vagytok. Ő meg téged leszar.

2020. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is leszarok egy csomó mondenkit, de ettől még visszaigazolom, ha bejelöl.
2020. szept. 19. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!