Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok arcokat vágni,...

Szoktatok arcokat vágni, grimaszolni a maszk alatt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 01:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%
Akkor csak elmondanám,hogy látszik minden maszk alatt hogy mozog a szád és az arcod, maga a maszk is mozog ilyenkor, továbbá vannak a szem körüli izmok, amik szintén működésbe lépnek, tehát simán látható hogyha pofákat vágsz. Mindemellett elég gyerekes.
2020. szept. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

11


De mondjuk egy FFP maszk alatt nem nagyon látszik ha valaki a nyelvét öltögeti.Azt meg nem nagyon lehet észrevenni,hogy miért mozog a szája.Lehet,hogy csak rágózik.

2020. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
17%

Láttál már embert rágózni? Láttad már ekkor az embereknek az állkapcsát mozogni?


Lehet itt kifogásokat keresni, meg megmagyarázni hogy rágó és társai, de ez mind semmit sem ér, mert látszódik, hogy ki mit csinál a maszk alatt. Az meg hogy ezen agyal valaki, hogy milyen maszk alatt hogy tud grimaszolni... Nos... Szerintem ideje lenne felnőni.

2020. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem nagyon, vagy legalábbis nem többet, mint alapból szoktam. Viszont az egy előny, hogy amikor csak bámulok magam elé es eszembe jut valami vicces hülyeség, akkor nyugodtan mosolyoghatok magamban, nem néznek hülyének, hogy a semmin vigyorgok😀
2020. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
17%
Mint azt írták, az arcmimika látszódik, szóval látják hogyha csak magadban vigyorogsz. Pusztán csak ki kellene nyitni a szemeteket és megnézni az embereket, de látom erre gyakorlatilag az ittlévők mind alkalmatlanok, pedig nagyon egyszerű a dolog.
2020. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
#15 Ember, mitől vagy ilyen frusztrált? Senki nem mondta, hogy nem látszódik a mimika, de attól még kevésbé feltűnő maszk alatt. Nyugodj meg, a kérdező sem ezen agyal szerintem, szimplán csak egy vicces gondolat volt, hogy vajon ki milyen fejet vághat, amikor nem látják. (Igen, tudom, a feje többi része látszódik stb stb) Savanyúkám, ebben a nehéz helyzetben is kell egy kis vidámság.
2020. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
98%
én gyakoroltam egy sort a tükör előtt, már enni is tudok úgy, hogy közben a fejem felső része nem mozog egyáltalán--amúgy idegesít az egész hiszti, meg hogy a vírus elleni legjobb védekezés a teljes gazdaság szétbarmolása, de az egyetemi órák színvonalát nagyon megdobta, hogy békésen elnyammoghatok közben egy zacskó karamellt...
2020. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%
Csak ásítani.
2020. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2020. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ha tetszik valaki, akkor elég hülye fejeket vágok :D legalább a maszk miatt nem látszik
2020. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!