Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok arcokat vágni,...

Szoktatok arcokat vágni, grimaszolni a maszk alatt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 01:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is nyitva szokott lenni a szám, amikor rajtam van😁 amúgy meg maszkakkal és maszk nélkül is szoktam grimaszolni.
2020. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
96%
Maszkkal*
2020. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos eddig is eléggé az arcomra volt írva mit gondolok, de a szem meg maszknál is ugyanúgy árulkodik. Inkább azt vettem észre, hogy beszéd közben jobban csinálom, hogy ezzel kompenzáljam, amit a maszk "elvesz", pl. nevetésnél jobban összehúzom a szemem, ami nem túl előnyös, ha már szó volt a ráncokról. :D Ami viszont még rosszabb, hogy pl. séta közben ha látok valami olyasmit, ami elgondolkodtat vagy eszembe jut egy teendőm, azt kimondom, persze szinte suttogva és nem nagyon artikulálva, úgy hogy még a maszk alatt ne látszódjon, hogy beszélek, de akkor is. Mm🤦🏻🤣
2021. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a végén "..." akart lenni, csak mellé ment.
2021. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vicces lesz, ha egyszer lekerül rólunk a maszk, és gyanútlan, munkába siető emberek mit sem sejtve utazgatnak a buszokon nyitott szájjal, és suttognak magukban a kirakatok előtt. 😁
2021. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kevésbé fogom vissza magam.
2021. márc. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!