Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem durva hogy...

Szerintetek nem durva hogy bármikor megtámadhatnak az utcán?

Figyelt kérdés
Ma is hallottam a rádióban hogy egy ember neki ment embereknek csak úgy és volt akit ki is rabolt, itt a városomban. Pedig ez még csak nem is Budapest. Csak vidéki város, sokszor hallani ilyet, meg el sem mondanak mindig mindent gondolom. Szóval nem durva hogy ennyi elmebeteg van szabadon? Én lusta vagyok de már komolyan gondolkodom hogy veszek súlyokat és elkezdek normálisan edzeni.

2020. szept. 21. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
majd adok én neked kedves 10-es:D
2020. szept. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"bármikor megtámadhatnak"


Nem olyan egyszeru am valakit megtamadni. A tamado talan orak ota keszul ra. Szoval nem koznnyu ezt idoziteni, sok mindennek kell optimalisnak lenni egy tamadashoz. Ezert nem varhatod el, elorre bejelentkezzen, es idopontot kerjen.

2020. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos inkább a hirtelenséggel lehet jellemezni a városi támadásokat. Egy bankrablást meg kell tervezni, míg egy spontán rabláshoz elég, hogy találkozzon az alkalom, a megfelelőnek vélt áldozat és a végrehajtó - egy időben. Ami a szankciókat illeti: a mai magyar jogszolgáltatás egy nagy nulla, - köszönő viszonyban sincs a büntetések súlya az elkövetett cselekmények sorozatával. Mondhat nekem bárki bármit, annak, ami itthon folyik büntetőjog címen, nincs semmi visszatartó ereje (kezdve ott, hogy bárkit, bármikor, bármilyen indíttatásból megölhetek, mert az én életem nem lehet tét a fennálló jogrendben)! De lehessen!
2020. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!