Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan valtoztassak?

Hogyan valtoztassak?

Figyelt kérdés

Félek az emberektől,de régen sokat voltam a közelükben,de mostmár évek óta nem merek kimenni az utcara sem kivéve ha valami fontos dolgot el kell intéznem vagy suliba kell mennem. Szeretnék ezen változtatni de nem tudom hogyan. Tudnátok tanácsot adni? De csak normálisat legyszives.


19N



2020. szept. 22. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy fog sikerülni, ha rájössz, hogy az emberek semmivel sem különbek nálad. Mindig legyen egy célod, amiért emberek közé keljen menned. Pl szeretnél egy jót enni, vagy inni, esetleg randizni egy fiúval, nem számít hogy összejöttek e vagy sem, csak szokjad a szitut.
2020. szept. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Érdemes kicsiben próbálni: először egy emberrel találkozás, majd kettővel...
2020. szept. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is vannak hasonlo idöszakaim.

Csak az segit ha mennem kell valahova. Munka/suli vagy program. Ha ezek nincsenek, en is görcsölök kimenni.

Szoval be kell tàblàzni magam.

2020. szept. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megtudod határozni mitől félsz pontosan? Nem az érdekel h az emberektől.
2020. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Találj okot arra, hogy emberek közé kerülj (piac, egyéb bevásárlás, templom, színház, mozi, elmenni postára, bankba...). Mindezt azért, hogy szokj hozzájuk.
2020. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

1.válaszoló: Ha valmit magamért akarok tenni akkor általában félek,csak akkor ha másnak kell valami. A randikról szólva egyezer volt egy eset hogy akartam talizni egy sráccal emiatt de ő csak azt akarta emiatt nem találkoztam vele.


2.válaszoló: Ezzel csak az a baj,hogy félek hozzájuk odamenni is.


4.válaszolo: A pontosan az hosszú lenne. Volt egy traumám régen és azóta félek hogy megaláznak,kinevetnek,lenéznek vagy nem leszek elég jó masoknak vagy nem olyat mondok amit szabad mondani (de szerintem ez amiatt is van h a szüleim folyton megmondják hogy mit tegyek amit nem szeretek és gátolnak és az életemet is iranyítani akarják,hogy csak velük foglalkozzak és mással ne legyek csak velük emiatt az utcara is alig engednek ki). Attól is félek,hogyha odamegyek valakihez el fog küldeni vagy nem akar velem beszélgetni.

2020. szept. 22. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Igyekezz megkülönböztetni azt, hogy mit szabad és mit nem illő mondani. Szerintem ezt már most, magad is tudod. Igen, van úgy, hogy az ember mások nézete szerint nevetségeset mond, de ezzel ne nagyon törődj. Gondold át, hogy valóban Neked, vagy esetleg nekik van igazuk, mert ők látják helyesebben.

Talán a félénkséged, tájékozatlanságod, határozatlanságod az oka annak, hogy a szüleid is látják rajtad és igyekeznek terelgetni. Ez viszont már Neked nem tetszik.

Alig-alig van ember, aki kinevet, mert valamit kérdezel tőle. Nem is nagyon értem ezt a mondatodat, amit a #4-esnek írtál.

Az a tény, hogy az első fiúban csalódtál cseppet sem azt jelenti, hogy mindegyik ilyen, hogy már az első találkozásnál...

Summázva: ne félj az emberektől, igyekezz határozottan fellépni előttük.

2020. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7: Igen sokszor tudom,hogy mit lehet és mit nem,de van olyan szitu amiben még nem voltam és nem tudom mi az amitől furcsán néznek rám és van amitől nem.


Igen a szüleim valóban terelgetnek csak nem a változas felé. Afelé hogy még jobban féljek az emberektől és ne is beszélgessek velük. Egy pelda: amikor elmentünk vásárolni és nem hagytak megszólalni sem a pénztárosnál vagy amikor kértem tanácsot hogy lazán beszélgetnék az emberekkel azt sem lehet és nem engednek el sehová. Szerinted ezzel segítenek nekem? És igen pont ezért nem tetszik nekem,mert nem segítenek vele.


Ez furcsa,mert eddig csak olyan emberekkel találkoztam,akik lenéztek vagy kinevettek. Lehet,hogy mások nem ilyenek csak én még ezt nem tapasztaltam.


Lehet igazad van,de eddig minden pasi csak erről írt nekem ha akart tőlem valamit.


Köszi amugy a tanácsot. Mostanában próbálok is határozottabb lenni.

2020. szept. 23. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!