Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leírom a napi rutinomat mit...

Leírom a napi rutinomat mit szoktam enni, inni ahoz, hogy egy jo test tulajdonosa pegyek. Szeretném kérni a segítségeteket, szerintetek mi az amit változtassak, vagszerintetek elég ennyi!?

Figyelt kérdés

Na szóval reggel felkelek és szoktam is enni:van mikor zabpehely+fehérje/rizs+csirkemell(vagy pulyka vagy hal attol fugg mi van itthon) utánna kb 3 órára rá ugyan ezt (a zabpelyhet kivéve,azt csak reggelikor)majd rá 2 óra múlva edzés(edzés végén fehérjét szoktam inni) 1-1,5 óra elteltével újra eszek(rizs+csirke/hal/pulyka) majd ezután este iszok túró tumoxot (az utolsó étkezés és a túróturmix után kb4-5 óra van) ez a napi rutin(csak edzésnapokon szoktam túróturmixot este inni meg fehérjét is) remélem érthetően leírtam a helyesírási bibákért pedig elnézéseteket kérem!

Ezeken kívül szoktam még szedni vitaminokat: C és D vitamint(ezt minden nap)

Azt szeretném kérdezni szerintetek ez jó amit csinálok,vay még valami plusszal megtoldhatom ezeket a dolgokat,h sokkal jobb legyek?

A válaszokat előre köszönöm

Annyi még hogy: 17/F és heti 4x edzem szerda és hétvégén pihenő(max futni szoktam olyankor) a többi nap értelem szerűen edzek!



#testépítés #hogyan legyek még jobb
2017. máj. 27. 09:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi,szerintetek a túró vagy az esti fehérje a jobb? Vagy szinte igyan olyan mind a kettó? Csak azért mert a túrót azt nagyon nehezen birom meginni,az íze hú...nem nagyon jon be....
2017. máj. 27. 09:12
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Az alapanyagok jók, de ehetsz ennél sokkal többféle kaját. A makróbevitelt kell számolni és neked kitapasztalni, hogy mi a jó. Ha megy a napi kb 2g x ttkg fehérje és kalória pluszban is vagy, akkor fejlodsz. Mindegy, hogy a fehérje egy kis részét porral viszed be vagy mindent sima szilárd kajából, nem ezen múlik a forma.
2017. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Makrókat írj, ha nem tudsz, rossz az egész koncepció.
2017. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!