Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másokkal is van ilyen? Hogyan...

Másokkal is van ilyen? Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Egész életemben nők vettek körül; apám sokat dolgozik, csak egy nővérem van, se bátyám se öcsém, ezért átvette a beszédstílusukat, érzelmeiket, testbeszédüket, mondhatni teljesen feminizálódtam, nőszerűvé váltam, éppen ezért nem tudok fiúkkal(főleg korombeliekkel) barátkozni(amiért az iskolábna zaklatnak is), amire rátesz még egy lapáttal hogy olyan elvont/nem valami népszerű témák érdekelnek, mint a komolyzene, a töri, a nyelvtanulás, a politika, a pszichológia és a térképészet, tehát még közös témám sincsen senkivel.


Vannak még ilyen emberek?


Nagyon zavar, hogy azzal zaklatnak, hogy meleg vagyok(pedig nem vagyok az), mert ilyen feminin vagyok és mert kb. csak lányokkal barátkozom, és teljesen elidegenültem a saját nememtől, ezért úgy döntöttem, hogy lépek.


Szerintetek, hol kezdjem és mit tegyek?


Arra gondoltam, hogy elkezdek komolyabban edzeni(mert az fontos az életben, férfias, és érdekel), barkácsolni/bútorokat renoválni(mert az is asszem egész férfias és elég hasznos is), barátkozni jobban fiúkkal(mert hát ja, az vagy ami körbevesz ami most a csajok😂😂), dolgozni a beszédstílusomon(affektálást ki kell iktatni, a hanglejtésem/intonációm pedig nagyon langyi és nőies, szóhasználatom kicsit túl művies/ választékos), testbeszédemen(mindig zárt testtartásokat választok, a kezeimmel nagyon csajosan gesztikulálok, a kezemet azzal a tipikus meleges sültcsirke tartással tartom).


Mit ajánlotok, hogyan változtathatnék?


Légyszi mellőzzük a "ne változz meg a társadalomért" kommenteket, mert nem változtatjátok meg a véleményemet...


És köszi ha válaszoltok!


F17



2020. szept. 20. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Menj továbbtanulni. Az egyetemen/főiskolán megtalálod majd a saját társaságodat!
2020. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A túl választékos egy baromság. Jó önkifejezést segíti elő. Ne legyél primitívebb, az nem férfias.

Amúgy jó amit leírtál, sok sikert. Ja és ha már pszichológia érdekel. Olvasd el birtalan balázs - sorskönyv nélkül című könyvét.

Ne azért akarj változni, mert pár suttyó szekál.

2020. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%

Miért akarnál változni? Ez vagy Te :) Lehet valakinek épp ez lesz benned a vonzó.

Az 1-esnek igaza van, majd megtalálod a saját társaságod. Nem kell foglalkozni a sok sutyerákkal :)

2020. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De hát pontosan leírtad miken kéne változtatnod a célod érdekében:

Arra gondoltam, hogy elkezdek komolyabban edzeni(mert az fontos az életben, férfias, és érdekel), barkácsolni/bútorokat renoválni(mert az is asszem egész férfias és elég hasznos is), barátkozni jobban fiúkkal(mert hát ja, az vagy ami körbevesz ami most a csajok😂😂), dolgozni a beszédstílusomon(affektálást ki kell iktatni, a hanglejtésem/intonációm pedig nagyon langyi és nőies, szóhasználatom kicsit túl művies/ választékos), testbeszédemen(mindig zárt testtartásokat választok, a kezeimmel nagyon csajosan gesztikulálok, a kezemet azzal a tipikus meleges sültcsirke tartással tartom).


Innentől fogva nem értem a kérdést... Plusz tanácsokat vársz ezek mellé még? Oké, hát az én véleményem az, hogy hiába változtatsz a fent említett dolgokon, a mostani közegedben már úgyis el vagy könyvelve olyannak, amilyennek eddig láttak, de szerencsére mindjárt vége a középiskolának/giminek és valahol máshol egyetemen/munkahelyen "új életet" kezdhetsz majd. Addig pedig van időd dolgozni a férfiasságodon.

2020. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából az a bajom hogy egyáltalán nem vagyok férfias... Illetve gyakorlatilag semmi férfias nincsen bennem, noha nem vagyok se transznemű, se meleg, de még biszex se... Az nem zavar annyira, hogy szekálnak, inkább az zavar, hogy én magam nem érzem magam egy igazi férfinak, bár férfi vagyok...
2020. szept. 20. 21:35
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából kicsit pontosítanom kell: Én arra gondoltam, hogy ti mit tenéttek a helyemben/hogyan változtatnátok meg a dolgokat amik zavarnak magamban?
2020. szept. 20. 21:42
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

igen, gyúrd ki magad, kezdj el káromkodni, felejts el az összes rokon értelmű szót, és vegyél néhány olyan súlyos izét (kalapácsnak hívják) meg hegyes kis izéket (azokat meg szögeknek), attól majd nagyon férfias leszel. ne felejts el beruházni egy szakadt vokswagenre is, pakoltasd bele a legnagyobb és leghangosabb motort, ami csak belefér, hordj izompólót és fütyülj a nők után.

vagy fejezd be a hisztit, mert az tényleg kislányos, és viselkedj úgy, ahogy eddig, csak ne hordd ennyire fent az orrod, hogy mennyivel jobb és másabb vagy a többi korodbeli fiúnál. és egyből rá fogsz jönni hogy ugyanolyan vagy mint ők (még abban is, hogy totál különlegesenk érzed magad mindennapi tulajdonságoktól)

üdv, egy egyedülálló anya lánya, akinek az öccse tök jól elvan az életében, vn egy csomó barátja és jól érzi magát.

2020. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Járj edzeni, mert ha jól csinálod, akkor az egészségednek is jót tesz. Ha a tested férfiasodik, akkor már rendben leszel. (Ajánlom hozzá pl. a crossfitet vagy a kettlebellt.) Az érdeklődési körödön viszont nehogy változtass, az tök rendben van. A beszédstílusodat csiszolgathatod, az sosem árt, az affektálás senkinek sem válik előnyére.
2020. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű az egész, edzőterembe járni kell csak. Az edzések miatt jelentősen növekedni fog a tesztoszteron szinted (legfontosabb férfi nemi hormon), aminek köszönhetően magától jönni fog a változás, és teljesen máshogy fogod érezni magad.
2020. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7 Teljesen egyetértek 😂😂 Lehet hogy csak be kéne fejeznem a picsáskodást és végre elfogadni hogy olyan vagyok mint mindenki más


#8 Az edzés mivel egyébként is jó úgyis jöhet, a beszédstílus meg még biztosan változik


Köszi a válaszokat mindenkinek❤️😂

2020. szept. 20. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!