Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A járvány mennyire befolyásolj...

A járvány mennyire befolyásolja a mentális egészségeteket?

Figyelt kérdés

Amióta kitört a járvány úgy érzem hogy sokkal többet szorongok és enyhén depressziós is lettem, persze gondolom inkább az anyagi okok miatt érzem magam így és nagyon gyakori lett hogy esténként nehezen alszom el mert pörögnek a negatív gondolatok a fejembe.


Kíváncsiságból szeretném kérdezni hogy titeket mennyire befolyásol mentálisan a jelenlegi helyzet?


Kort is írjatok. Köszönöm!



2020. júl. 28. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Az elején volt feszültség a többiek miatt, ma már nincs, mert mindent megtudtam amit akartam.
2020. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Első, tiszta szánalom. XD
2020. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire.🤷‍♀️
2020. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Hát.. Talán annyi, hogy akkor 3 szem Xanaxal éltem túl a napot (kijárási korlátozás idején), most elég a napi 2 szem.
2020. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A mentális egészségemre csak barátnőm volt káros, amikor 1 hónapig nem találkoztunk, amikor komolynak tünt a helyzet.


Azóta megoldódott a probléma és már ugyan olyan olyan az életem.


Egyetem terén könnyebb is volt a dolom, így tetszett is a szituáció.


Most már nincsenek igazán megszorítások így legtöbb helyre tudok menni.


Anyagi gondja a családunknak nincs, mert potenciális karantén helyzetben is biztos jövedelmünk van. Sőt a komolyabb megszorítások idején jobban is kerestünk.


Szóval igazán nem érintett meg a helyzet. Egyedül a konditermek bezárása zavart.

2020. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott van, és marad, mint volt eddig is. (F38)
2020. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2020. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire

33N

2020. júl. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem dolgozhattunk otthon, hanem más jellegű munkát kellett végezni, mint egyébként, idegileg tönkrementem, aztán mentem haza a gyerekeket tanítani. Úgy gondolom, nem a járvány tehet ezekről, hanem az emberek, ahogy kezelték a dolgokat. 40N
2020. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Mi is volt a kérdés?

2020. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!