Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kaphatnám vissza az...

Hogyan kaphatnám vissza az önbizalmam? 23f

Figyelt kérdés
Régen nagyon pattanásos voltam, senkinek se kellettem, barátaim alig voltak. Utána eltűntek a pattanásaim és hatalmas önbizalmat kaptam, egyből lett barátnőm is, több barátom, mindig jártam társaságba. Ez tartott kb 1 évig, aztán újra leesett az önbizalmam nagyon alacsonyra.És most itt ülök 0 önbizalommal, nehezen társalgok emberekkel, ha találkozok is velük lehet látni rajtam hogy boldogtalan vagyok, nem tudok hülyéskedni mint a többiek, mindig komoly vagyok, különcködök. Valószinű, hogy azért mert sok negatív visszajelzést kaptam és így újra bezárkóztam. Sportolni nincs erőm meg kedvem se munka mellett. Úghyhogy nem tudom hogy hozhatnám vissza az önbizalmam
2020. szept. 26. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Brian Tracy videókat ajánlom, tök jókat mond. Nekem rengeteget segített.
2020. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen könyvek amiket érdemes megvenni,pl akaraterő, önbizalom könyv és még sok más.

Neked legalább 1 évre sikerült megélned milyenek ezek a dolgok, sa nekem eddig nagyon sose, volt pár ember az életemben mint valamilyen barát de kábé ennyi,mint ki derült csak egy pótlék voltam számukra,sajnos én már feladtam részben ezeket a dolgokat de neked sok sikert kívánok és tarts ki.

22F

2020. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindent leírtál, csak a lényeget nem. Miért zuhant le ismét az önbizalmad egy év után, amikor minden tök jó volt?

Újra előjöttek a pattanások? Valaki ismét leszólt valami miatt?

2020. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem ott van a kutya elásva, hogy az önbizalmad a környezet értékelésétől függ.

azon kéne dolgozni,hogy te szeresd és becsüld magad annyira, hogy egy senkinek a beszólása ne tudjon teljesen letaglózni.

2020. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valószinűleg hogy azért amit az utolsó mondott. Sok negatív megjegyzést kaptam magamra és így lezuhant az önbizalmam
2020. szept. 26. 16:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm elhagyott és összejött mással,mégegy barátnőm szintén, pár közeli barátomban nagyot csalódtam. Ezért zárkóztam be annyira. Az utóbbi 1 évben semmi jó nem történik az életemben, csak a kudarc és csalódások. Rengeteget csalódtam 1 év alatt, teljesen magam alatt vagyok. Nem bízok már semmiben, alig okoz valami örömet
2020. szept. 26. 16:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Senkiben*
2020. szept. 26. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy egêszséges és fiatal vagy, adjon ez erőt.
2020. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor meríts erőt abból, hogy 1x már sikerült. Miért ne sikerülhetne mégegyszer. Visszafelé már nem "fejlődtél" külső alapján, ezt gyanítom. Tapasztalattal is gazdagodtál azóta.


Nehéz, de újra erőt kell venni magadon és elkezdeni megint ismerkedni.

2020. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom
2020. szept. 27. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!