Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk az embereknek velem?

Mi bajuk az embereknek velem?

Figyelt kérdés

Mindenkinek velem van valamilyen problémája, aztán közbe meg marhára nem csinálok semmit. Nem, nem reagálom túl. Állandóan belém állnak.


Ha valamit kérdezek, vagy mondok, akkor belém kötnek. Ha ráírok egy volt lányra és beszélgetek vele akkor meg ő köt belém. Most komolyan mi bajuk van velem az embereknek?



2020. szept. 27. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Most akkor tulajdonképpen azzal a "volt lánnyal" van a baj hogy belédkötött?
2020. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mindenki mással. Van valami a levegőbe?
2020. szept. 27. 10:46
 3/18 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Folyamatosan mindenki belém köt, én vagyok az, akit egy társaságban nekiáll mindenki csesztetni, senki nem vesz komolyan stb.
2020. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Undorító az ilyen ember. Az ember nem csinál semmit, erre ordítoznak meg stb. Menjenek a pcsába....
2020. szept. 27. 10:48
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Talan ideges vagy, agresszivitas sut beloled, valaki mond egy szot es beledkotottek szerinted.
2020. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mivan utolsó?
2020. szept. 27. 10:53
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem akkor változott meg az életem amikor elfogadtam, hogy az emberek csak egy tükörkép arra amilyen én vagyok belül, bár az ezt való felismerés és az utána való változások az életemben évek múltán következtek be


(Ez általánosságban értendő, az ember sokszor reagálja le a másikon a saját problémáját is, mintha a másikkal lenne problémája, holott belül emészti csak magát)

2020. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Például tegnap ráírtam egy lányra akivel kb 1 hónapja nem beszéltem. Előtte tök normális volt.


Erre észre veszem hogy valami baja van.


Megkérdezem tőle hogy: Most mi a bajod velem?


Válasza az volt hogy: "Te vagy a bajom meg a sok hulyeseged mar Ezert ne irj ram,,



Csak annyit kérdeztem tőle hogy hogy vagy stb. Ezt mindig megszoktam kérdezni, soha nem állt belém. Most meg belém áll.

2020. szept. 27. 10:58
 9/18 A kérdező kommentje:
3 éve irogatunk egymásnak. Most meg belém áll.
2020. szept. 27. 11:00
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Mi állt beléd?
2020. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!