Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak azon az...

Miért csodálkoznak azon az emberek ha valaki, akit mindig kinevetnek, lekicsinylenek öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Aztán utólag meg mossák kezeiket, hogy hát pedig mindenki annyira szerette. Szerette...de nem egyenrangú félként, és ezzel megölték őt!
2020. szept. 27. 16:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10


Ez a figyelemhiányos nagyon ki tud akasztani engem.


Egyik hozzátartozóm (aki azóta már öngyilkos lett) pszichiátere vádolta meg őt, hogy semmi baj nincs csak hisztizik és figyelmet akar és azt mondta neki, ha még egyszer odamegy megrugdossa. Ilyenek teljesen pályát tévesztettek.

2020. szept. 28. 07:46
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők viccesnek tartották a zaklatását. Nekik jó poén volt.

Azt hitték az áldozat is annak fogta fel.


Engem is zaklattak suliban, egyszer elegem lett, sulin kívül is követtek, dobáltak, stb.

Rendőrségen feljelentést tettem, ügy lett belőle.

A fent említettel indokolták miért zaklatnak.

2020. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Mert vagy kevésbé empatikusak, vagy egyszerűen rohadt szerencsések mert nem tudják, hogy milyen érzés az, mikor ellene összefog egy közösség. De a legtöbbre mindkettő igaz. Egy falkavezér típus kis eséllyel tapasztalja meg hogy milyen is áldozatnak lenni.
2020. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!