Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha az egyik ismerős...

Soome1 kérdése:

Mit tegyek ha az egyik ismerősöm önygyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
Instán elkezdtem beszélni egy lánnyal, majd elmondta, hogy meg akar halni. Nemtudom, hogy néz ki, vagy, hogy egyáltalán mi a neve. Fogalmam sincs mit tehetnék, próbáltam megtalálni facebookon, de nem jártam sok sikerrel. Reménykedem benne, hogy csak ígérgeti, de félek, hogy valami baja lesz

2020. júl. 18. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyenek sosem lesznek öngyilkosok, csak mártirkodnak
2020. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Energiát akar nyerni. Egy valódi energiavámpírhoz van "szerencséd". Erre szolgál ez az egész előadás. És te lépre mész..
2020. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

En meg pont azt olvastam hogy irtok komolyan kell venni mert rengeteg tinilesz valoban öngyilkos.


Es pont az elsö jelek mikor ilyeneket mond hogy ugy sem fog màr az szamitani, be lesz ez fejezve meg ilyenek.


Mindig vannak elöjelek.

2020. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Én ilyenkor mindig értesítettem a rendőrséget.

Ők felkeresték, de mindegyikről kiderült, hogy nem igaz. Nem mondom, hogy nettó hiszti lett volna, mert tényleg volt, aki siralmas állapotban volt, de ez inkább egyfajta segítségkérés, és nem konkrét elhatározás.

Két ismerősöm viszont tényleg megtette, egyiküknek "sikerült" is. Látszólag semmi nem utalt rá.

2020. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Aki öngyilkos akar lenni az öngyilkos lesz. Ennél több szót ez a kérdés nem érdemel.
2020. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt irjàk rengeteget lehet azzal segiteni ha vkivel pl ki tudja magàt beszelni stb. A tinik nem mindig kepesek a belsö konfliktusaikkal egyedül megbirkozni
2020. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem akar öngyilkos lenni. Csak figyelemre vágyik, tőled megkapta.
2020. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Írass végrendeletet javadra!

Akkor megtudod ki ő, de ha nem akarja, mit érdekel egy számodra senki, akinek te is senki vagy, mivel így vagytok "jóban"...

2020. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jázszd le neki ezt a videót [link]
2020. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És, ha lejátszottad, akkor szégyellni fogja magát, hogy másnak xarabb az élete és ő meg picsog.
2020. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!