Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom megpróbált öngyilko...

A baratnom megpróbált öngyilkos lenni miattam. nekem ebbol lehet gondom?

Figyelt kérdés
sziasztok. a legjobb barátnőmmel osszevesztunk, aki ezután megpróbált öngyilkos lenni. másnap tudtam meg a történteket az apjatol, aki irt nekem. en azt gondoltam, azért tehette mert a barátjával is nemrég szakítottak aki miatt vagdosta is magat. de nemreg írt egy üzenetet hogy miattam tette, amiért mar nem beszélek vele. a kerdesem az, hogy nekem ebbol lehet barmi gondom? a családjával /rendőrséggel? hogy az apjanak azt mondtam miért tehette(ex barat es a sulis "baratai" miatt, de igazából miattam amit, még akkor nem tudtam. a valaszokat elore is nagyon köszönöm
2020. jún. 16. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jogilag nem vagy felelős érte.
2020. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szülei a felelösek hogy gyerekként a kudarcfeldolgozasi képességét nem fejlesztették.

Lehet teljesitménykènyszeres is önbizhianyos is stb. A bajok minig a gyökerektöl kezdödnek.

2020. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy felelős mások mentális bajaiért.
2020. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag szerencsere nem, de maskulonben sem vagy felelos.

O buntetni akart masokat a sajat fajdalmaert, de ha utanaugranal a szakadekba, akkor se tudnad kihuzni, csak o lerantani.

Neki szakember kell. Es ha ilyen, ez nem a baratsag keretei koze tartozik.

2020. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zold kez ☺️
2020. jún. 16. 23:42
 6/9 A kérdező kommentje:
es utolsó kerdeskent. abbol sem lehet problémák hogy mikor az apja kerdezte miert tehette ezt a lanya en nem azt mondtam, hogy valószínűleg azért mert megszakítottam a lanyaval a kapcsolatot? (ekkor meg nem tudtam hogy e miatt tette). es azt mondtam az apjának, hogy szerintem az ex baratja miatt. ?
2020. jún. 16. 23:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, erkölcsileg felelősségre vonhat az apja, hogy miért vesztél vele össze, ha tudtad, hogy szar napja van, de egyébként börtönbe nem fognak zárni és nem lesz belőle rendőrségi ügyed, ha ettől félsz. Ez a lány mentálisan beteg, nem a Te hibád, ami történt.
2020. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a választ ☺️
2020. jún. 17. 00:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy felelős semmilyen formában azért, amit más tesz, vagy nem tesz. Nem kényszerítetted rá, ez az ő "megoldása" volt.

Gondolom az se véletlen,hogy nem beszélsz vele, és ahelyett, hogy igyekezne helyretenni az érzéseit, (felismerni, megfogalmazni, elmondani valakinek, változtatni, amin tud), ő inkább vagdosta magát.

2020. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!