Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen undorítóak az...

Miért ilyen undorítóak az emberek?

Figyelt kérdés

Mindig csalódnom kell bennük, olyan szar. Nem tudatosan de megbantanak, nem írnak vissza, csak magukkal foglalkoznak stb

Pl beszéltük a barátainkkal hogy képeket csináltunk ugye és mondta a haverom hogy én jobban nézek ki de hogy őt mégis hamarabb megdugtak. Mintha ez egy verseny lenne vagy én nem is tudom

Pl Azért piszkalnak mert még nem feküdtem le senkivel pedig csak 16 vagyok



2020. jún. 21. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért öngyilkosnak lenni nem éri meg.
2020. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi az egész társadalom egy szar , en megértem mi a bajod mert én is ezt tapasztalom.


16/F

2020. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz társaságban vagy. Rengeteg ilyen ember van, mint a te barátaid, de vannak "normálisak". Nekem is, a barátaim nem ilyenek, nem is tudnék olyan emberekkel barátkozni, akiknek az jelenti a menőséget, hogy már nem szüzek. Keress új barátokat.
2020. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát általánosságban nem azok az emberek, csak rossz a társaság. Nem kell minden embernek kedvelnie téged, teljesen normális, ha eltávolodsz olyan emberektől, akiknek a normái nem azonosak a tieiddel.

Add magad, élj a saját szabályaid szerint és hosszútávon olyan barátokra lelsz, akik magadért szeretnek.

Tini kor velejárója, hogy piszkálnak sajnos, de erősnek kell lenned és ez az időszak is elmúlik majd.

2020. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félt hogy nem kell senkinek, nem lesz ilyen alkalom és élt a lehetőséggel.
2020. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 évesen én is hasonlóan láttam a világot. Most 24 vagyok, és már leszarom ezeket a dolgokat. A kamaszkor ilyen, idővel jobb lesz. :)
2020. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!