Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként milyen "tipikus női...

Nőként milyen "tipikus női dolgokat" nem csináltok?

Figyelt kérdés
Én például sose sminkelem magam csak általánosban egyszer de csak mert a csajok akarták. Utálok vásárolni, főleg barátnővel aki képes lenne 2-3 órákat nézelődni nagy boltokban. Én nem tudnék, inkább ami kell ahhoz megyek mindig és ezzel gyorsan letudom ezt is. Ruhavásárlást utálom a legjobban, mert egyszerűen nincs türelmem levetkőzni majd felpróbálni és ha nem jó akkor keresni másik méretet. Ezért is max pólókat veszek, mert azt látom, hogy jó a méret és az is szokott lenni. Nadrágom van elég. Szoknyát általános iskolai tánc órán kívül sose hordtam. Kényelmetlen nekem. Még nyáron sem, ott max rövid nadrágot de abból sem azt a tipikus kivanaseggem félét. Nem akarok gyereket, ráadásul nem szeretem őket. Kövezzetek meg de ez van, utálom ahogy folyton sírnak, bámulnak tömegközlekedésen, annyuk meg rájuk se szól, hogy nem szabad bámulni. Szóval nem,és nem fog megváltozni a döntésem. Sőt férfias férfikből se kell nekem, mivel én a lányokat szeretem. Kisgyermekkorm óta tudom ezt, és utálom amikor folyton hozzám vágják, na és mikor akarsz végre randizni egy sármos pasival, vagy mikor akarsz férjhez menni...Leszbikusként ti hogy válaszoltok erre komolyan? Nem járok éttermekbe, mekibe, plázákba stb. Utálom a nyálas, hosszadalmas, csajos, romantikus filmeket. Én a horor párti vagyok. Öltözködésem is ilyen fekete nadrág, dark,gót,rock, fantasy mintás fekete rövidujjú pólók és egyéb szegecses kiegészítők. Szóval nem vagyok az a tipikus csajos csajszi mint a filmekben :D..Más is van ezzel így?

2020. szept. 29. 18:53
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
milyen leszbikusnak lenni ? Nem érzed abnormálisnak ?soha nem fogom megérteni hogy milyen lehet annak aki leszbikus vagy meleg ... egy pasihoz sehogy nem tudnál vonzódni ha nagyon jol néz ki ?észre vettem hogy a lányok közül a fius kövérebb alkatu lányok a leszbikusak a fiuk közül meg a vékony testalkatú vékony hangúak a melegek.Nem értem hogy lehet valaki nő,és nőbe szerelmes vagy férfi férfiba!Nem bántásból irom.Nem is próbáltad még pasival? Én is sokszor gondolt erre hogy leszbi leszek mert a pasik királyoknak hiszik magukat.Sokszor lenézik a nőket.Férfi gyülölő vagyok egyébként ...a legtöbbet utálom ..vagy első ránézésre szimpatikus vagy hánynom kell tőle már egy kettőnek a nézése is ilyen habi maffia.
2021. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!