Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendőrrel tényleg lehet ilyen...

Rendőrrel tényleg lehet ilyen hangnemben beszélni?

Figyelt kérdés

Ma nagy dugó volt a Széna tér,Krisztina körút sarkánál, rendőr irányította a forgalmat.

Kiugrott egy kis autóból egy pasi a következőt orditotta tőle 3 méterre:

-B*zdmeg miért kell ki**szni az emberekkel?F**szért nem csinálod a dolgodat te marha!Haladni kéne te majom!

-Uram fogja be a száját, mondta neki a rendőr.

Miért nem intézkedett?Utána odament a kolleganőjének panaszkodni, ennyi volt.



2020. szept. 29. 20:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%
8-as. Igazi kis bohóc lehetsz. Ráadásul fogalmad nincs semmiről.
2020. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok bohóc, sem kicsi, sem nagy, de ezek szerint te igen. Emellett szerintem pár évvel idősebb is vagyok a szöveged alapján, de meg ne írd, nem érdekel. Nem fogok vitázni, bocs.
2020. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján, hogy miért lehet fegyvert rántani szerinted, még kölyök vagy. Írd meg a házit és lehet nyomni a netet ezerrel. Heló.
2020. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ki hív ma már rendőrt ha baj van? :D ha megtámadnak az utcán, előbb ásom el én, minthogy megvárjam, amíg a rendőr odaér meg intézkedik.


2 éve egy részeg sofőr totálkárosra törte a kocsimat. Elment a helyszínről, a kocsiját hátrahagyva. A rendőr meg közölte, hogy nem találják a pasit? Hiába a rendszám stb, nem találják. Na hagyjuk már.

2020. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Na jó, vitázom egy kicsit. Nem ismerem a szabályzatot, de nem hiszem, hogy ok nélkül előránthatná a fegyverét, vagy akár földre fektethetne, én csak arra céloztam, ezek szerint sikertelenül, hogy nem kéne minden rendőrt egy kalap alá venni, és minősíthetetlen hangnemben beszélni velük, főleg akkor, ha ők nem így tettek. A becsületsértés egyébként szerintem elég ok lenne arra, hogy igazoltasson, esetleg eljárást kezdeményezzen.
2020. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Meg lehet Amerikában nézni hova vezetett a viselkedése a szervnek, egyből lázadás lett hetekig.


Azért vegyenek már vissza.


14#

Én sem kértem semmit tőlük sosem, és nem is fogok, ennyi.

2020. szept. 30. 18:01
 17/25 anonim ***** válasza:

15 Természetesen nem arról volt szó, hogy ok nélkül bunkónak kell lenni minden rendőrrel. Nyilván senkivel nem kéne bunkón beszélni ok nélkül. Arról volt szó, hogy ha egy bunkó ezt mégis megteszi, akkor csak emiatt nem intézkedhet a rendőr. Csak úgy, mint ahogy ők is leszarják, ha akárki másnak beszól valaki. Ilyen alapon minden embert eljárás alá lehetne vonni, mert mindenki volt már bunkó legalább egy embertársával.

Viszont ugye itt jön be a képbe, hogy ők visszaélhetnek azzal, hogy ők rendőrök és vegzálhatnak csoportosan egy egyedül lévő embert, ha ők úgy döntenek, hogy az adott személy nem szimpatikus. Talán ha ezt nem tennék meg, akkor nem is lennének olyanok, akik rossz véleménnyel vannak egyes rendőrökről.

2020. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"mindenki volt már bunkó legalább egy embertársával"

Ebben azért ne légy biztos.

"akik rossz véleménnyel vannak egyes rendőrökről."

Erről van szó. Én sem mondtam, hogy mindegyik egy szent, csak hogy ne általánosítsunk (legalábbis erre próbáltam célozni).

"ha egy bunkó ezt mégis megteszi, akkor csak emiatt nem intézkedhet a rendőr"

Ezt azért kétlem. Pl. itt egy eset: [link]

2020. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18 Persze, nyilván létezik olyan, aki sosem volt még bunkó. Tudod azt mások állapítják meg rólad, nem te magadról. Megdöbbennél ha megtudnád miket gondolnak rólad az emberek, akikkel életed során találkoztál.:D


Egyébként nem általánosított senki, szóval nem értem miért emlegeted ezt folyton.


Ez amit te linkeltél, annak köze nincs a témához, ez csak a cikk címe. Nem a trágárság miatt intézkedtek, hanem mert nem állt meg, amikor erre felszólították.

2020. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"A Tiszaújvárosi Járási Ügyészség becsületsértés vétsége miatt emelt vádat egy 53 éves ároktői férfival szemben." - szó nincs itt nem megállásról.

Nem feltétlenül magamra értettem, de ne is magadból indulj ki.

Itt majdnem mindenki utálja a rendőröket, úgy látom. Szerintem zárjuk le a témát.

2020. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!