Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Privátban gyáva amúgy meg...

Privátban gyáva amúgy meg végigkíséri a kérdéseidet?

Figyelt kérdés
Ki érti azt amikor valaki végigkommenteli a kérdésed (hol segít, hol beszól, szerintem ő maga sem érti mit miért csinál) más, egyéb kérdéseidnél is válaszol, sőt viszakérdez de privátban már gyenge válaszolni....
2020. szept. 30. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Pusztán leszarja, hogy írtál neki. Ennyi. Nem akar bele bonyolódni a felesleges vitákba, mert tudja, hogy igaza van, de a másik nem fogná fel. Amúgy pontosan melyik felhasználóra gondolsz?
2020. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Én se válaszolok senkinek privátban, pont azért használom ezt az oldalt mert lehet névtelenül nyomatni. Ráadásul sokszor olyan marhaságokat írogatnak privátban... :D
2020. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem tűnt fel számodra, de ez nem a társkereső rovat. Vitatkozni akarsz valakivel? Vállald fel az álláspontodat és az érveidet a nyilvánosság előtt! Tisztességes embernek nincs szüksége arra, hogy "láthatatlan csatornákon" operáljon, kizárjon bárkit is egy kérdéssel összefüggő válaszlehetőségek megvitatásából. -Sokan még a vita és a veszekedés között sem tudnak különbséget tenni .
2020. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont az a gyáva, aki privátokat írkál és nem meri kommentben leírni amit akar. Én meg se nyitom a privátokat, nem azért vagyok itt, hogy levelezgessek.
2020. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Én se válaszolok privátban senkinek.

Segítő válaszokat adok, de amiket privátban szoktak írni, azt nyugodtan leírhatnák kommentben a kérdésük alá.

2020. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Amúgy pontosan melyik felhasználóra gondolsz?"


Ha tudnám a nevét sem írnám le, illetve nem fogom belinkelni a kérdést, ez magánügy.


Azt én értem, én is kommentbe válaszolgattam, de a 30. után már megunod és könnyebb privátban. Továbbá nem értem miért kell visszakérdezni ha nem képes válaszolni. Ennyi erővel ő miért nem hagyja? Értitek :D

2020. szept. 30. 15:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam privátot olvasni, nem azért vagyok fent, hogy levelezgessek. Egyébként szerintem nem gyávaság kérdése, nekem sincs kedvem mindig beleállni hülye vitákba.
2020. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinten nem válaszolok privát üzenetre, meg sem nyitom vagy ha igen törlöm.

Nem értem mi lehet az, amit nem tud a kérdés alá leírni?

-nem ismerjük egymást, így más témáról nem írhat

-a témáról akar írni, írja le az adott válasz alá

-az alpári, megdöglesz, mi van kutya stb. Üzenetekre pedig eleve nem válaszolok. Nem alacsonyodok le azokhoz, akik így tudják csak kifejezni nem tetszésüket egy vélemény iránt, illetve ilyen szavakat használnak.

2020. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki kérdéssel válaszol egy kérdésre, az már elve nem gyere be, - érdemesebb "elengedni" a kérdésre kérdéssel felelők "válaszait".
2020. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha magán ügy akkor miért sírsz itt miatta? 😂
2020. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!