Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire igaz,hogy a hülye...

Az mennyire igaz,hogy a hülye boldog az okos depressziós?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

Ki az okos? A művelt? A magasan képzett? Az intelligens?


Mert az intelligens ember pont, hogy nem depressziós, hanem életvidám. Mert tudatosan keresi, minek lehet örülni az életben, és úgy alakítja az életét, hogy megtalálja benne a boldogságát.


A nem intelligens ember pedig nem érti mi miért történik körülötte. Ezért felkészülni sem tud rá. Nyomasztja a bizonytalanság, úgy érzi külső erőknek van kiszolgáltatva. Hibáztatja a Jóistent, a kormányt, a szüleit, a házastársát, a főnökét. Bárkit, csak saját magát nem. És eszébe sem jut, hogy a boldogság kulcsa: megváltoztatni, ami rajtad múlik és elfogadni, ami nem rajtad múlik. És fölismerni, melyik dolog melyik kategóriába tartozik. Na, erre sokkal inkább képes egy okos, intelligens ember, mint egy hülye.

2020. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

"Mert az intelligens ember pont, hogy nem depressziós, hanem életvidám. Mert tudatosan keresi, minek lehet örülni az életben, és úgy alakítja az életét, hogy megtalálja benne a boldogságát."


Én bizonyos szinten intelligensnek tartom magam, meg valamennyire a környezetemből is ez a visszajelzés jön, és tudatosan keresem a boldogulást, csak nem igazán találom. :D

2020. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
"Boldogok a lelki szegények"
2020. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hülye vagyok és mindig szomorú:D
2020. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Van egy felmeres miszerint minnel magasabb iqd van, annal gyakrabban fordul elo a depresszio.
2020. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
Nahát, akkor én valami UFO lehetek, mert van néminemű sütnivalóm és mégis boldog vagyok az év jelentős hányadában.
2020. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
Az okost nem értik meg, a h*e meg nem tud róla, hogy gondok lennének a fedélzeten.
2020. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!