Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Többnyire miért bunkók a...

Többnyire miért bunkók a fuvarozó cégek vezetői?

Figyelt kérdés

Hívogatok, meg járkálok interjúkra, kamionos cégekhez. Szimpatikus a munka, de nagy átlagban egy tuskó a főnök, ahol meg jó arc ott meg benne kell aludni. Nem is az a lényeg hanem, hogy többségében a kapanyél lóg a szájukból, héten hívtam hatot, "na, hőő, ő, faxtudja" egy értelmes mondatot nem tudott elmondani a munkáról, csak annyit van 4 kamionja most vesz 3 újat.


Nem értem , az ilyen hogyan kap megrendelést?


Nem leszólom, mert tök faja, hogy lesz 7 kamionja , meg van 100 másik aki ugyan így van, csak irigykedek, hogy hogyan, mert semmi értelem nem látszik belőle. Volt egy ilyen aki még a cége nevét sem tudta leírni trans volt a neve aztán tranz-t írt kétszer is sms-ben.


És akkor a multikat szólják le.. van ugye a wabi és az alvállalkozóit úgy ismered fel, higy mondjuk Xyintertrans, na ott a főnök egy hihetetlen jó fej figura, bármiről el tudtam vele beszélni. Nem az, hogy én rohadt tájékozott vagyok, de az interntransos pasassal a ókori görögökről meg Pol Potról csevegtünk órákat ( együtt voltunk fuvarba 4 kézbe egy román körre ).


2020. okt. 2. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában az összes kőműves, burkoló, ács stb. hasonló munkás ember is ilyen, mégis van munkájuk dögivel. Egyszerűen szükség van a munkájukra, ennyi. Nem a szép és kifinomult beszédstílusukra fognak fizetni nekik és ők ezt pontosan tudják is. Nincs is igényük többre. Persze akkor csodálkozik mindenki meg megvannak sértődve, ha lenézik őket.
2020. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, velem mindegyik normális. Mondjuk tőlem munkát akarnak
2020. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!