Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek nincsenek barátai, de...

Akinek nincsenek barátai, de mégis változtatna ezen és elmenne egy buliba egyedül "barátokat szerezni" az először nem kínos? Többi lent.

Figyelt kérdés

Barátokkal, csapatban könnyebb kimozdulni ez tény.

De egyedül olyan ciki lenne először ott kullogni, nyomulni, vigyorogni a tekintetben, hogy úgy rám vetülne a figyelem. Azért kitűnik ha valaki egyedül van, nem?

Nyilván egy ötezer fős buliban kutya sem törődik azzal ki kivel van, de most egy kisebb szórakozóhelyre, bárra gondolok.

Kinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Az tény, hogy tenni kell ezért nem csak otthon ülni de így egyedül megindulni nehéz.

Vagy nem is buliban kellene barátkozni, hanem pl egy szabadidős tevékenységen és majd azokkal buliba?


2020. okt. 2. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom te nagyon félsz az emberektől.

Velünk is fordult már elő nem egyszer, hogy egy tök random idegen oda csapódott hozzánk és eldumáltunk.

2020. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elég nyitott vagyok, nem barátokat de jó beszélgetéseket folytattam le ilyenek miatt.

Légy nyitott és az emberek is azok lesznek.

2020. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

én le szoktam menni.

mondjuk most a bezárások stb óta szűkösebb.

a lényeg,hogy letámadok hajnali 1-2re.

ücsörgök,nézek magam elé a pultnál,iszom egyet.

aztán 2re kb többségében azok maradnak akik olyanok mint én.

egyedül vannak és társaságra vágynak egy határozott ellenkező nemű személyében.

vagy vannak még akik berúgtak.

ilyenkor érdemes akcióba lépni és odamenni 1hez aki olyan mint én és dugni akar,de a sok ostromló közül mind felsült az este végére,vagy egy részeg kiscsajt.


a barátok,csapat is felejtős.

falkában nem lehet vadászni.

egyedül vagy max 2en.

de ez is csak akkor ha inni akarsz.

1x az egyik iszik a másik vezet,kövi alkalommal fordítva.

2020. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban rendszeresen csináltam ezt.

Elmentem egyedül valami beülős helyre - az a lényeg, hogy viszonylag korán kell menni, amikor még van szabad asztal.


Vittem magammal könyvet, jegyzetfüzetet, s irkáltam - novellákat meg ilyesmit, elszórakoztattam magam, de nekem ezzel sosem volt problémám.

Röviden időn belül, ahogy telt fel a hely, mindig meghívtak mások, baráti társaságok, hogy üljek az asztalukhoz, mert érdekesnek találtak. Vagy ritkábban olyan is volt, hogy nem volt már hely, és hozzám kéretőztek oda, s így elindult a beszélgetés, barátkozás.

De jó is volt. :)

Mai napig (20 év telt el) vannak olyan barátaim, ismerőseim, akiket így ismertem meg.

2020. okt. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!