Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyógyítható e a homofóbia,rass...

Gyógyítható e a homofóbia,rasszizmus?

Figyelt kérdés
Több kutatás is bizonyítja hogy a homofóbia összeköthető az unintelligenciával.És a nevelésből is fakadhat mit például ahogy dúró dóra rákényszeríti abberált nézeteit gyermekeire.Ezt esetleg pszichiátriai kezeléssel , rendes taníttatással lehet gyógyítani?

2020. okt. 3. 23:03
1 2
 11/20 anonim válasza:
32%

9-es és 10-es.!!

10* a 10-es skálán! Neveljétek a tudatlanokat!!

2020. okt. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Miért kéne azt gyógyítani?
2020. okt. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
A putris, igénytelen, ordenáré viselkedést tanúsító cigányok felé lévő rasszizmusomat, undorodomat sosem lehet kikezelni.
2020. okt. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A putris, igénytelen, ordenáré viselkedést tanúsító bármilyen rasszu, nemzetiségű, bőrszínű embertől hányni tudok.

Akkor ez milyen fóbia ?

2020. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

valamelyik itt bennyogte! "ugye a zsidok is rasszistak"

nos a tortenelem folyaman tobbszaz amlkalommal kenszeritettek a zsidokat getttokban elni kizarolag egymas kozt!

most ugyanezen eszmek hirddetoi lerasszistazzak a zsidokat mert nem akarnak asszimilalodni!!

mert NEM VOLT NEKIK SZABAD,miattatok a fajtatok miatt akik pont ugynevezett-(NINCS olyan hogy zsidofaj)-fajjvedelemre hiivatkozva tiltottak nekik az asszimilaciot!!

kisse paradox nem??

2020. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
A rasszizmus és homofóbia nem betegség, hogy ki kelljen belőle bárkit is gyógyítani - mondom ezt leszbikusként. Engem nem érdekel, ha valaki homofób, sem az, ha rasszista, nem értem, miért akarnak egyesek mindenkit megváltoztatni/átnevelni. Nem lehetne csak mindenkit hagyni, hogy azt gondoljon, amit akar?
2020. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
#16 Ott kezdődik a baj hogy valaki ilyen világnézettel nagy eséllyel ártani fog másnak. Nekem se lenne vele bajom ha nem rongálnának Holokauszt emlékművet, szavaznának maffiózókra, stb... Nekem se lenne velük bajom, a vélemény az vélemény, ha nem akarnának aktívan kibaszni másokkal...
2020. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem betegség, hanem jellemhiba az, ha valaki valakit egy mássága miatt utál, kiközösít, vagy megvet és nem ad neki elörehaladási lehetöséget.

A jellemhiba lehet a neveltetésböl fakadó, tanulatlanság miatt, kisebbségi érzés miatt is.

Ezek terápiával megmásíthatóak, aminek sajnos addíg nem sok értelme van, amíg az illetö környezetében többen vannak a homofóbok.

Mé Voltaire is megmondta, hogy az ember eredendöen jó, csak a környezete teszi rosszá.

Más fórumon pedíg azt a véleményemet szintén megírtam, hogy a magyar társadalom sajnos még nem nött föl az egyenlöséghez,a toleranciához, a szókimondáshoz. Ehhez pedíg az okatatásnak is hozzá kéne járulnia.

Egy csílei turista ismerösömet a Keletinél szó nélkül megverték, miközben rohadt cigányt kiabáltak rá.

2020. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem egy betegség szerintem csupán nem szereti a melegeket ez inkább vélemény vagy nem tudom de nem betegség
2020. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem betegség, maximum vélemény, ami mindenkinek lehet addig amíg egy bizonyos határon (pl büntethetőség) belül marad.


Amúgy ez fixen troll kérdés :D

2020. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!